П’ять речей, яких чоловіки бояться у стосунках найбільше

Є речі, яких чоловіки бояться у стосунках. Так, цього не уникнути, але є спосіб це змінити - і бути щасливими!

Чоловік може здаватися ідеальною кандидатурою на роль бойфренда, нареченого або чоловіка. Але насправді в ньому багато невпевненості в собі, яку ви навіть не побачите, доки не проникнете у його внутрішній світ. Хороша новина полягає в тому, що ці страхи можна подолати за допомогою часу та терпіння. Ось речі, яких чоловіки бояться найбільше у стосунках.

Він недостатньо хороший

Скільки б ви не говорили йому, що кохаєте його, скільки б не спілкувалися з ним, скільки б не будували стосунків, завжди буде якась частина його душі, яка відчуває, що він недостатньо хороший, і це нормально. Проблема в тому, що цей страх зазвичай настільки глибокий, що не так багато способів його подолати. Найкраще, що ви можете зробити, – це кохати його настільки, щоб приймати його таким, яким він є, з усіма недоліками.

Коли чоловікам здається, що вони недостатньо хороші, це зазвичай відбувається тому, що вони порівнюють себе з кимось, хто набагато вищий за них. Це ті чоловіки, які є чудовими друзями, але не мають амбіцій стати лікарем, адвокатом чи великим бізнесменом. Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який має цей страх, спробуйте поставити себе на його місце. З чим він порівнює себе? Що він бачить в оточуючих? Чи має він велику мрію, за якою він женеться, але не може досягти її? Якщо так, то ви можете допомогти йому в цьому, виявивши терпіння та підтримку.

Чи вмієте ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Обов’язково прочитайте!

Він не знає, як правильно поводитися з жінкою

Багато чоловіків вважає, що вони недостатньо хороші і не заслуговують на прекрасну жінку. Тому вони хвилюються, що якщо зроблять щось не так, вона піде або зненавидить так сильно, що більше ніколи не захоче його бачити. Чоловіків вчать не показувати жінці, скільки вона для них означає, тому вони часто не знають, як це зробити. Їх вчать бути сильними, незалежними, самодостатніми і ні на кого не сподіватися, окрім себе. Однак у стосунках потрібно обом покладатися на свого партнера. Якщо ваш чоловік не знає, як це зробити, значить, вас чекає велика робота. Важко навчити когось цьому, але це можливо. Можливо, ваш чоловік виховувався в середовищі, де показувати жінці, що він її любить, не прийнято, тому вам, можливо, доведеться допомогти йому в цьому.

У нього є емоції, які він не може висловити

Чоловіків вчать бути сильними, незалежними та самодостатніми. Їх вчать не покладатися ні на кого, окрім себе. Їх вчать не висловлювати своїх емоцій та не бути потрібними. Однак, це не той тип чоловіка, з яким хоче бути жінка. Їй потрібен чоловік, який є пристрасним коханцем, який може висловлювати свої емоції. Це те, що відбувається тільки у стосунках. Якщо він не може цього зробити, то він упускає більшу частину того, що означає бути партнером. Він повинен навчитися робити це. Це вимагає часу та практики, але це можливо. Варто докласти зусиль, поки ви зустрічаєтеся з ним, щоб допомогти йому вирости як чоловікові.

Його минуле все зіпсує

Таке буває тільки в кіно, правда? Ні, не так. Цей страх цілком реальний і виходить із глибини душі чоловіка. Він може боятися, що якщо його дівчина дізнається про помилки, які він зробив у минулому, вона піде від нього. Це відбувається тому, що він хвилюється, що вона подумає, що він недостатньо хороший, недостойний її кохання або недостатньо гарний, щоб бути з нею. Він не знає, як показати їй, що гідний її. Якщо ви бачите цей страх у своєму чоловікові, спробуйте поставити себе на його місце. Що йому потрібно від вас, щоб досягти успіху?

Втрата незалежності

Чоловіків вчать бути сильними, незалежними та самодостатніми. Їх вчать не покладатися ні на кого, окрім себе. Їх вчать не висловлювати свої емоції. Однак, це не той тип чоловіка, з яким хоче бути жінка. Їй потрібен чоловік, який є пристрасним коханцем, який може висловлювати свої емоції. Це те, що відбувається тільки у стосунках. Якщо він не може цього зробити, то він втрачає більшу частину того, що означає бути партнером. Він повинен навчитися робити це, і це вимагає часу та практики, але це можливо. Варто докласти зусиль, поки ви зустрічаєтеся з ним, щоб допомогти йому вирости як чоловікові.

Як подолати ці страхи

Хороша новина полягає в тому, що ці страхи можна подолати за допомогою часу та терпіння. Можливо, це не станеться відразу. Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти своєму чоловікові подолати ці страхи, – це виявити терпіння та розуміння. Це не означає, що ви дозволяєте йому поводитися з вами як із брудом, але це означає, що ви не повинні злитися або засмучуватися, коли він показує свою невпевненість.

Буде багато моментів, коли ви захочете запитати його, що він відчуває або як він справляється з чимось, але ви маєте бути обережні, щоб не натиснути на його “кнопки”. Якщо ви дозволите йому зрозуміти та висловити свої почуття, він навчиться справлятися з ними у майбутньому.

Це лише частина речей, яких чоловіки найбільше бояться у стосунках. Кожен чоловік має свої побоювання, і немає двох однакових чоловіків.

  • Якщо ви хочете дізнатися, чого ваш чоловік боїться найбільше, спитайте його про це.
  • Якщо ви хочете дізнатися, що відбувається в голові вашого чоловіка, запитайте його.

Автор – психолог Олексій Тимофєєв

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook