Життєві історії Сім'я

Поганий вплив: як вирахувати людину з чорною душею

Експерти склали список характерних якостей, які допоможуть вам вирахувати людину з чорною душею. Якщо у вашому оточенні є така, не тримайте на неї зла, але тримайте дистанцію.

1. Нездатність співпереживати. Людина з чорною душею глуха до прохань оточуючих. Гірше того, вона відчуває задоволення від чужих неприємностей і проблем. Вона підживлює свою енергетику негативною енергією горя іншої людини. Спілкуючись з кимось, вона спочатку має погані наміри, насолоджується чужим болем і нещастями. Вона хоче або зачепити співрозмовника, або щось від нього отримати, інших інтересів у неї немає. Радує те, що таку людину можна швидко розпізнати і припинити з нею «дружні» стосунки.

2. Жорстокість. Зіпсована людина абсолютно не контролює своїх емоцій. Коли її очі застилає гнів, вона переходить всі межі: накидається, зганяє злість, виливає всі свої негативні почуття і часом звинувачує у всіх своїх бідах і проблемах зовсім сторонніх людей.

3. Нескінченні маніпуляції. Навіть зла людина часом робить гарні вчинки. Правда, рухає нею завжди одне – особиста вигода. Маніпулятор тягне час, прикриваючись благими намірами. Такого хитруна розпізнати буває особливо складно, тому що він маніпулює дружбою. Він точно знає, що вам сподобається, що вас порадує, але він використовує все це в своїх цілях. Він завжди багато бере і дуже рідко дає щось натомість.

4. Брехня і інтриги. Інтригана і лицеміра складно назвати приємною людиною, адже він навмисно спотворює правду, плете змови і налаштовує людей один проти одного. Мета завжди одна – заплямувати жертву і отримати вигоду. Подібна поведінка вказує на те, що душа такої людини чорніше чорної.

5. Безсовісність. Порочна людина не тільки позбавлена відповідальності, але і не обтяжена сумлінням. Вона здійснює погані вчинки і пишається цим. Їй чуже почуття провини, що дозволяє їй з легкістю порушувати обіцянки, підставляти близьких і заподіювати біль оточуючим.

6. Бажання зачепити ближнього. Чорна душа змушує людину бажати і робити погані речі. Це може виражатися в приниженні оточуючих, висміюванні недоліків людини або зловтісі над життєвими труднощами, вірою або переконаннями. Не можна дозволяти токсичній людині харчуватися вашою енергією і губити вашу самовпевненість. Найлегший метод – вирахувати енергетичного вампіра і викреслити його з кола знайомих.

7. Спроби вивести на конфлікти. Чорне серце завжди вимагає хаосу навколо. Така людина робить все можливе, щоб посварити людей. Це хороший підбурювач, який знає, за які ниточки потрібно смикати, щоб роздути справжній конфлікт з невеликої негаразди. Найкращий спосіб уникнути маніпуляцій – контролювати свої емоції і зберігати розсудливість.

8. Негативне мислення. Постійні скарги, заздрість, критика, закиди – все це ознаки чорної душі. При спілкуванні з такою людиною стає незатишно, сумно і можуть напасти погані спогади. Однією своєю присутністю вона висмоктує всі сили, нав’язуючи свій негатив і песимізм. Вона може зіпсувати навіть найщасливішу ситуацію, наповнивши її своїми побоюваннями і тривогами.

Джерело

Дата публікації: 08.06.2020 img Поділитися