Життєві історії Сім'я

Погана дружина – щаслива жінка

Здавалося б парадокс, як погана дружина може бути щасливою жінкою? Адже місія жінки – робити всіх навколо себе щасливішими, дбати, турбуватися, берегти сімейне вогнище. Тільки у цьому призначення і щастя жінки…

Як багато дружин прагнуть бути хорошими, і за цим прагненням вони втрачають себе. Перетворюючись в нещасливих жінок, закатованих домашнім побутом.

А раніше у цієї жінки горіли очі, та зараз …

Сучасний портрет хорошої дружини:

 • Доглянута й охайна.
 • Підтримує порядок в домі на рівні армійських нормативів.
 • Демонструє кулінарні здібності богині – перше, друге і компот в різних щоденних варіаціях.
 • Діти попрасовані, ситі, оточені цілодобовим увагою ідеальної матері.
 • Чоловік у правильних брюках, вручає заробіток дружині, пиво не п’є, проходить щорічне медичне обстеження.
 • При цьому така дружина неодмінно повинна відчувати і випромінювати спокій, умиротворення, щастя. Чомусь при таких розкладах вважається, що вона просто зобов’язана бути щасливою, вічно в доброму гуморі і, головне, відчувати це щиро.

Але, як практика показує, встигати все вище перелічене нормальна жінка просто не в змозі. Прасування займає годину часу, мінімальне прибирання будинку – близько 2 годин, приготувати страви для 3-разового харчування дітей і чоловіка – ще кілька годин і т.д.

А перевірити домашнє завдання сина, сходити в душ, в магазин, відвідати свекруху, поїсти, поспати, вимити голову або нафарбувати нігті? Ах, так, ще з чоловіком сексом зайнятися! Місія нездійсненна.

Алгоритм не витримує і вона перетворюється на злющу, нервову, агресивну стерву, яка продовжує тягнути на своїх плечах непосильний тягар і внутрішньо ненавидить всіх, для кого ця жертва призначена.

Така жінка забуває про себе, а їй потрібен відпочинок, який вона забула коли отримувала.

Сучасний портрет поганий дружини:

 • Погана дружина живе хаотично. Вона дотримується правил гігієни в побуті, готує вечері і займається розвитком дітей. Але в її шафі можна виявити забуту на півроку губну помаду. На її тумбочці лежить дитячий носок, стакан води і жіночий журнал, ніжно прикритий шаром пилу.
 • В її холодильнику іноді буває порожньо і псуються продукти. Вона замовляє піцу на всю сім’ю, якщо лінь готувати повноцінний обід.
 • Вона дозволяє собі ходити в піжамі півдня і валятися на дивані в суботу, дивлячись улюблений серіал. Вона не жертвує собою заради статусу ідеальної дружини.
 • Вона «забиває» на загальноприйняті погляди і розуміння, точніше, нерозуміння. Вона щиро лінується, адаптується під ситуацію, прагне до комфорту.
 • Така дружина добра, доглянута, світиться щастям, іноді плаче і сумує. Вона дозволяє собі бути справжньою.
 • Саме таким дружинам ідеальні тихо заздрять. Жеруть себе зсередини за те, чого собі не дозволяють.

А між тим, поганою дружиною пишається чоловік і її обіймають діти. Чоловік поряд з такою відчуває свою важливість і необхідність. Куди ж вона така слабенька, безпорадна у господарстві і неідеальна без нього? Тому що, вона вміє бути жінкою. І дітки тягнуться до мами, адже вона усміхається. У неї є на це час.

За ідеальність потрібно платити занадто високу ціну: здоров’я, краса, любов. Чи варта картинка щасливої правильної сім’ї таких жертв? Якщо щаслива жінка, то щаслива вся сім’я. Чи не так?

Дата публікації: 05.11.2018 img Поділитися