Здоров'я та краса Краса

Пані хоче ременя?

Цікаві доповнення перетворюють будь-яку модель паска на яскравий аксесуар. А власника – на безперечного знавця тенденцій!

Без ременів  годі уявити бодай одну колекцію цього сезону. Найбільш актуальні – з подвійними пряжками. Експериментуючи, дизайнери використовують класичні ремені нейтральних кольорів, щоб сфокусувати увагу на отих подвійних пряжках. Вони, власне, можуть бути у центрі, – тобто поряд одна з одною або одна над одною. Класична комбінація чорного й білого кольорів, а також вишуканість та ненав’язливість самої пряжки дають можливість поєднувати модель з усім, що маєте в гардеробі.

До того ж навіть доволі простий ремінь, немов за помахом чарівної палички, стає дивовижно стильним та приковує погляд. Ніби промовляє – це Я головний аксесуар.

Широка модель пояса пасує тільки до певного одягу. Наприклад, для легких плащів. Проте в самобутності й оригінальності такому ременю теж не відмовиш.
Дуже стильно поєднувати два класичні вузькі чорні паски, що зливаються у широку невиразну пляму. Деталі ефектно відокремлені одна від одної на помітну відстань. І це ще раз підкреслює ідею подвійної моделі. А от ручна робота в моді цінується найбільше!

Смугасті ремені, що застібаються на три крихітні ґудзики, – зв’язані з найтонших видів пряжі. Саме такий пояс слухняно та м’яко підходить під усі пропорції фігури й ефектно підкреслює талію, не створює неприємних нерівностей та складок на одязі.

Серед інших моделей виділяють смугасті емальовані пряжки, що нагадують військові медалі, а також величезні чорні зірки, грані яких виблискують немов коштовності. Але ґлянс самого поясу зухвалої обробки заперечує усіляку войовничість і навіть асоціюється з гламурною вечіркою в модному нічному клубі. Зверніть увагу на незвичайні, ефектні, великі зірки і широкий ремінь! Усі ці штучки перетворюють будь-яку модель паска на яскравий аксесуар. А власника – на безперечного знавця тенденцій!

Дата публікації: 18.04.2017 img Поділитися