Сім'я Стосунки

Ознаки того, що у вашому житті з’явилася людина, пов’язана з вами долею

Такі стосунки можуть бути дуже короткими і приємними, або, навпаки, дуже довгими, виснажливими та важкими…

Чому з’являються такі люди

Вони повинні зцілити нас. Карма не діє нам на шкоду, хоча на перший погляд може здатися і так. Зцілення душі відбувається за допомогою переживань і проблем. Коли нам потрібно очиститися, Всесвіт посилає людину, яка приносить в наше життя проблеми, сам того не бажаючи. Це духовне зцілення та очищення карми – нормальний процес, без якого наша душа збирала б в собі негатив.

Іноді зцілення відбувається по-іншому. Це може бути в прямому сенсі позбавлення від хвороби, смутку й печалі, самотності. У такому випадку людина є подарунком долі за добрі вчинки в минулих життях або в цьому житті.

Вони повинні відкрити очі на щось важливе. Всесвіт знає, що нас чекає, якщо ми будемо йти тим шляхом, який актуальний на даний момент. Якщо наш шлях веде до нещасть і проблем, доля посилає нам людину, яка допомагає запобігти лиху.

Вони повинні допомогти нам стати краще. Якщо людина мріє стати кимось або досягти чогось, то світобудова може послати йому кармічно пов’язаного з ним одного або другу половинку, які допоможуть вийти на новий рівень духовного розвитку.

За стосунки з одруженим чоловіком – кара неминуча – Особлива

Як зрозуміти, що людина пов’язана з вами 

1. Дуже короткі або дуже довгі відносини. Кармічно пов’язані люди можуть зустрітися на пару днів або навіть годин, після чого розбігтися і більше не зустрітися ніколи. Вся суть в тому, що відносини закінчуються рівно в той момент, коли ми отримуємо потрібний імпульс від Всесвіту або важливий урок.

Розірвати зв’язок не виходить, тому що щось постійно пов’язує цих людей. Хочеться пробачити другу половинку або друга, тому відносини можуть бути дуже токсичними і виснажливими, але вони все одно живуть. Хочеться вирватися з них, але не виходить. В такому випадку необхідно подумати, що саме хоче сказати нам Всесвіт, чому він хоче нас навчити.

2. Людина здається спорідненою душею або, навпаки, ви занадто різні. Кармічні стосунки не знають золотої середини. Це або найближча, добра та світла людина у вашому житті, або сама ваша протилежність. Споріднені душі – це коли між людьми повна гармонія і розуміння з першої секунди спілкування.

З багатьма людьми ми не хочемо спілкуватися, тому що вони абсолютно інші. Якщо з ними не вдається розлучитися або постійно знаходиться якийсь привід для дружби або любові, це означає, що відносини покликані обнулити наші кармічні борги.

Загадки кармы: любовь из прошлой жизни | Passion.ru

3. Відчуття того, що ви знаєте цю людину краще за всіх. Буває так, що люди тільки знайомляться, але з першої хвилини спілкування прекрасно розуміють один одного. У них є відчуття, що раніше вони вже бачилися. Це явно вказує на те, що зустріч запланована долею.

У такі моменти інтуїція підказує, що потрібно триматися за людини. Знову-таки, можливі два сценарії – він щось змінить у вашому житті, а потім відразу піде, або залишиться поруч на дуже довгий термін. В такому випадку є ймовірність того, що ви бачилися в минулому житті і ваш зв’язок перейшов в нове втілення.

4. Яскраві емоції. Це може бути дуже міцна дружба, неймовірно емоційна і палка любов. Насиченість кармічних відносин часом просто зашкалює, тому їх складно переплутати з чимось іншим. Додатковою емоційності може надавати їм той факт, що зустріч з людиною відбувається саме в той момент, коли це так необхідно – коли ми відчуваємо біль і самотність, або коли нам дуже потрібна емоційна або якась інша допомога.

Дата публікації: 20.11.2020 img Поділитися