Сім'я Стосунки

Ось який чоловік стане для вас ідеальним, згідно з вашим місяцем народження!

Ось який чоловік підходить вам ідеально! Супер, я згодна з кожним словом. Дійсно правда. У мене просто захоплення, точніше і не придумаєш!

Не вірте тому, що місяць народження впливає на вашу Долю. Особливо, на ваш вибір чоловіків. Перевірте самі!

Березень

Чоловік повинен бути дійсно надійним для вас. Такою людиною, на яку дійсно можна покластися. Нехай він не буде дуже товариським і говірким, однак, це точно буде людина справи. Неробам і тим, хто не виконує свої обіцянки, поруч з вами робити нічого.

Однак, березневі дамочки в юності часто закохуються в егоцентричних чоловіків.

Квітень

Чоловік повинен бути господарем свого життя для вас. Такою людиною, у якої є свої чіткі плани на життя і непохитні принципи. Нехай повільно, але він повинен йти до своєї мети.

Маминим синочкам і чоловікам-амебам поруч з вами буде непросто, та й ви таких не потерпите. Одна маленька порада чоловікам, які у стосункахз квітневою дамочкою – довіряйте їй і не обмежуйте її свободу.

Травень

Чоловік повинен вміти розрулити будь-яку ситуацію для вас. Поруч з вами буде легко чоловікові, який прагне до творчості і хоче домовлятися з вами.

Тим чоловікам, які вважають, що місце жінки – на кухні, швидше за все з вами не по дорозі. Адже така шикарна жінка, як ви, здатна світ перевернути.

Червень

Чоловік поруч з вами повинен бути спокійним і впевненим. Навіжені особи подобаються червневим жінкам зазвичай в молодості, але з часом вони розуміють, з якими чоловіками їм по-справжньому добре. Тмм чоловікам, які вічно в сумнівах, не знають чого хочуть, явно не по дорозі з червневою жінкою.

Липень

Чоловік поруч з вами повинен бути дійсно неординарним. Адже догодити вам не завжди просто. Однак, це можливо. Все, що необхідно – це бути Особистістю і Чоловіком з великої букви. Липневі жінки часто можуть приписувати чоловікам неіснуючі якості, а потім розчаровуватися. Лише в більш зрілому віці такі дами розуміють, що шукати треба серцем.

Серпень

Чоловіками поруч з вами повинен вміти заробляти. Чи не тому що ви прагнете жити за його рахунок, а тому що це показує його самостійність і силу. Поруч з вами повинен бути дійсно мужній і сильний чоловік.

Серпневі жінки на вигляд-королеви, але в чоловікові вони завжди шукають захисника.

Вересень

Чоловік поруч з вами повинен бути дійсно ніжним і чуйним. У нього повинна бути спокійна сила, яка дозволяє собі бути уразливим в присутності коханої жінки.

В юності такі дами часто зачаровуються чоловіками-маніпуляторами, проте в більш зрілому віці розбираються, що до чого.

Жовтень

Чоловік поруч з вами повинен викликати ваше захоплення і повагу. Він повинен бути таким, щоб ви були готові піти за ним куди завгодно і знати, що він ніколи не кине в біді.

У жовтневих жінок дуже високі запити до чоловіків, однак, вона сама завжди намагається відповідати такому чоловікові.

Листопад

Чоловік поруч з вами повинен бути дійсно особливий. Листопадові жінки шукають у чоловіках силу духу. Адже вони знають, що інші якості чоловіків випливають з сили духу самі собою.

Листопадовій жінці потрібен чоловік, який має глибокий внутрішній світ і здатний по-справжньому перейнятися її внутрішнім світом. Сильний духом чоловік завжди зуміє заробити, зможе підтримати в біді, однак, не це в ньому головне. І листопадова жінка це знає.

Грудень

Чоловік поруч з вами повинен бути мужньою і впевненою у собі людиною. Таким, який завжди йде по необхідному йому курсу і доходить до мети будь-якою ціною.

Грудневій жінці в першу чергу потрібен друг і соратник і тому, хто їй підійде вона подарує стільки любові і ніжності, що словами описати неможливо.

Січень

Чоловік поруч з вами повинен бути дійсно діяльний. Ви не станете поважати чоловіка, який не знає, чим себе зайняти. Постійний розвиток і ніяких зупинок на досягнутому – ось що ви цінуєте.

Січневі жінки часто дуже красиві зовні, проте, не надають зовнішнім якостям в людях ніякого значення.

Лютий

Чоловік поруч з вами повинен бути дійсно цілеспрямованим. Адже завоювати вас непросто. Щоб ваш союз був щасливим, чоловік повинен бути чуттєвим, щирим і по-справжньому знати, куди він іде.

Лютневі дамочки часто не можуть вибрати «того самого»… Однак, вони настільки яскраві, що ідеальні чоловіки повз них не проходять.

За матеріалами

Дата публікації: 12.10.2020 img Поділитися