Дім Здоров'я та краса

Ось як правильно мити овочі та фрукти…

Обов’язково виконуйте усі ці рекомендації, щоб уберегтися. І не лише від коронавірусу. І ось як це зробити…

Багато людей звикли мити продукти під водою, часто просто їх обполіскуючи. Але іноді таких дій може бути недостатньо, щоб позбавити їх від бруду, пилу та мікробів.

Зелень

На ній знаходяться паразити під назвою нематоди, які здатні нашкодити шлунку і кишечнику. Також паразитичні організми здатні стати причиною шкірних висипань, привести до дискомфорту, неприємних відчуттів в м’язах. Найчастіше паразити ховаються між зеленим листям, тому перед вживанням петрушки, кропу та інших трав необхідно їх замочити у воді на 15 хвилин. Для ефективності зробіть це 2 рази.

Капуста

Вона буває різних сортів, але незалежно від цього, її необхідно ретельно промивати під водою. Цвітну капусту обов’язково розбирати на суцвіття і окремо обполіскувати кожне, це відноситься і до броколі.

Гострий перець

Перше, що необхідно зробити перед тим, як вимити рослину, надіти рукавички. Вся річ у тім, що при митті перець виділяє речовину алкалоїд капсаїцин, якому характерна пекучість. При попаданні на шкіру можна отримати опік. Тому, щоб убезпечити себе, використовуйте рукавички і мийте перець акуратно, не розбризкуючи воду в різні сторони.

Бульбові овочі

Вони миються під звичайною проточною водою. Хоча і тут є застереження. Коренеплоди попередньо потрібно очистити від землі і покласти в теплу воду на 10 хвилин, щоб позбутися від кишкової палички, яка може знаходитися на шкірці. Після відмочування, потріть по овочах чистою губкою або щіткою, а тільки потім прополощіть під водою і використовуйте в їжу.

Банани

Невірне переконання, що банан не потрібно мити, адже його шкірка просто очищається. Але на ній живуть паразити, здатні потрапити на плід. Тому, обов’язково бананову шкірку ретельно мийте з милом.

Яблука

Місцеві сезонні фрукти заведено вважати чистими, але якщо хочеться покуштувати яблук поза звичного періоду їх дозрівання, то обов’язково і ретельно миють. Головне, зробити це правильно. Покладіть фрукти на 15 хвилин у воду, в яку потрібно додати трохи соди. Через деякий час добре протріть їх під водою і тоді вони готові до вживання.

Що може бути простіше, ніж помити овочі та фрукти. Головне, виконувати всі наші рекомендації, щоб насолоджуватися чудовим смаком.

Дата публікації: 26.03.2020 img Поділитися