Сім'я Стосунки

Ось що ніколи не треба просити у чоловіка…

Стосунки мають на увазі безліч компромісів: починаючи з того, як прати речі, до перегляду фільмів, які ви не дуже любите. Але так як це все заради вашого коханого, ви погоджуєтесь на це. Але іноді ми переборщуємо з тим, що думаємо, що заради любові до нас людина повинна багато на що піти. Іноді дружини просять чоловіків про те, що не дуже добре впливає на їхні стосунки і можливо навіть принизливо для коханого.

Ніколи не звертати увагу на інших жінок

Не те щоб потрібно дозволяти чоловікові вирячитися на інших жінок і миритися з цим. Просто чоловіки генетично запрограмовані помічати жінок загалом, які хоч трохи привабливі. Тому не варто забороняти це йому робити, тому що він все одно звертатиме на них увагу. Просто довіряйте йому, і знайте, що це точно так, як коли ви помічаєте привабливого чоловіка, але ж це не означає, що ви збираєтеся зрадити з ним.

Відмовитися від якогось особистого чи професійного захоплення

Як би ви не розуміли і не поділяли його інтересів, ви повинні підтримувати його цілі та прагнення чогось досягти. Іноді на це потрібен час і гроші, але не будьте тією, що постійно говорить йому, що він не зможе цього зробити, або що він не повинен. Будьте його партнером, коханкою та другом. Мотивуйте його робити те, що він хоче, і дайте йому зрозуміти, що ви завжди будете поряд.

10 ознак, що чоловік морально руйнує жінку. Перевірте!

Змінитись або бути іншим

Коли ви звертаєте увагу на його недоліки, намагайтеся згадати те, за що ви його полюбили. Будьте терплячі та люблячі, пам’ятайте, що у вас теж є свої мінуси.

Мати такі самі інтереси, як і у вас

Це нереалістично та несправедливо. У вас є щось спільне, але є різне, і це зберігає інтерес у стосунках.

Вислуховувати вас, як ваша подруга

Ваш чоловік хоче вислуховувати вас та ваші проблеми, але є певні теми, в яких він не зможе допомогти вам настільки розібратися, як це зробить ваша подруга, сестра чи мама. Цінуйте його старання та бажання вас зрозуміти, але не відчувайте нереалістичних очікувань, що чоловік так само вас зрозуміє та допоможе, як інша жінка.

Не гуляти зі своїми друзями

У перший рік стосунків ви просто хочете весь час проводити вдвох, а потім, можливо, хочете, щоб він більше був удома з дітьми, щоб не гуляв допізна. Але у кожного має бути своє життя поза стосунками, і про друзів не треба забувати. Якщо ви не зустрічаєтеся зі своїми подругами заради чоловіка – це проблема, але не його. У здорових стосунках має бути інакше.

Вибрати між вами та його матір’ю

Звичайно, він повинен захищати вас перед своєю мамою, якщо у вас натягнуті стосунки, але ніколи не потрібно змушувати його буквально вибирати чиюсь сторону. Просто уявіть себе на місці його матері, уявіть таку ситуацію з вашим майбутнім сином.

Компроміси – це важлива частина стосунків, але не чекайте надто багато від них

Будьте реалістичні в тому, що ви можете попросити у свого чоловіка, щоб не ускладнювати ваші стосунки.

Дата публікації: 08.02.2022 img Поділитися