Відпочинок Діти

Оновлення концепції Sun Family Club: відпочивайте ще цікавіше та корисніше

Планувати відпочинок з дітьми за кордоном турботливі батьки починають заздалегідь.

Одні за кілька місяців до відпустки ретельно підшукують готель, перечитують десятки відгуків, купують розвивальні іграшки для малюків, продумують розважальну програму. Інші просто довіряють сімейний відпочинок професіоналам та вибирають тури з дітьми за концепцією Sun Family Club від Coral Travel

Уже 10 років Coral Sun Family Club працює над тим, аби відпочинок для всієї родини був максимально комфортним, цікавим та корисним. З нагоди ювілею ексклюзивна концепція зазнала істотного «апгрейду». Цього літа на гостей всіх готелів, де функціонує програма «Сан Фемелі Клаб», чекає захопливе та ще цікавіше дозвілля.

Безпека та комфорт понад усе — незмінні головні принципи 

Аби відпочинок з дитиною залишив лише приємні спогади, фахівці «Сан Фемелі Клаб» враховують усі деталі, щоб розміщення та проживання родин було максимально безтурботним: 

1. Насамперед усі готелі ретельно перевіряють на відповідність найсуворішим стандартам безпеки. У таких комплексах комфортно відпочивати навіть з немовлятами. Номери, обладнання та сервіс відповідають найвищим критеріям якості. 

2. Будь-який готель, котрий працює за «сонячно-сімейною» концепцією, може похвалитися наявністю повноцінного дитячого харчування. До послуг маленьких мандрівників —  окремий стіл з дієтичними та корисними стравами. Кухарі готелів проходять спеціальне навчання у вітчизняних шеф-кухарів. 

3. Одна з головних фішок клубних готелів — унікальна система організації дозвілля. Її гасло — «Розважаючи, розвиваємо». Для дітей різного віку розробляють ексклюзивні програми. Професійні педагоги та психологи з України щодня проводять цікаві заходи, творчі та навчальні майстер-класи, організовують активні ігри. Тож маленькі туристи мають чудову нагоду весело відпочивати та водночас розвивати таланти, вивчати англійську мову та пізнавати світ. 

Новинки сезону

2019 року клуби Sun Family пропонують нові цікаві та корисні програми. Серед них, зокрема, «Ненудний етикет». Під такою назвою педагоги презентували нову авторську програму, покликану допомагати вивченню хороших манер. На цих заняттях хлопчики й дівчатка матимуть змогу засвоїти основні норми мовного етикету. У цікавій ігровій формі дітей ознайомлять із правилами поведінки за столом, навчать грамотно підбирати одяг, який відповідатиме певній ситуації. 

Маленькі туристи, котрі відпочиватимуть у комплексах, де впроваджено концепцію «Сан Фемелі Клаб Ультра», зможуть також відвідувати незвичні уроки з ментальної арифметики. Це міжнародна програма, спеціально адаптована для українських дітей. Завдяки таким заняттям наші юні співвітчизники ознайомляться з абакусом та легко навчаться швидко рахувати. 

Детальну інформацію про всі особливості «сонячно-сімейної» концепції та список рекомендованих готелів можна знайти на офіційній сторінці Coral Sun Family Club. 

Дата публікації: 20.08.2019 img Поділитися