Здоров'я та краса Консультація лікаря

Омолодження 2 в 1: векторний ліфтинг препаратом Radiesse

Ефективним методом омолодження обличчя є векторний ліфтинг препаратом Radiesse. Як відбувається ця процедура і якого результату від неї можна очікувати, розповідає лікар.

Розповідає лікар-хірург МЦ «Боголюби», косметолог Ольга Петрук.

На що здатен векторний ліфтинг?

За допомогою векторного ліфтингу можна скоректувати видимі вікові зміни: покращити контур обличчя, підтягнути шкіру, зробити чіткішим овал лиця, поновити втрачені об’єми (наприклад, на вилицях та щоках), позбутися провислих брилів, глибоких і дрібних зморшок (у тому числі носогубних, біля кутиків рота і над підборіддям). Також процедура дозволяє спрофілактувати появу вікових змін, адже стимулює клітини організму утворювати власний колаген.  

Як здійснюється векторний ліфтинг обличчя?

Векторний ліфтинг обличчя я здійснюю за допомогою ін’єкцій унікального препарату Radiesse. Цей препарат є одним з найбезпечніших філерів. Його застосовують у всьому світі у косметології більше 10 років. Radiesse має не тільки реєстрацію МОЗ України, а й сертифікт FDA Сполучених Штатів Америки.

Radiesse – це філер на основі гідроксиапатиту кальцію. Це єдиний філер, який має колагеностимулюючу дію, тобто через певний час після введення препарат починає стимулювати організм виробляти власний молодий колаген. У результаті цього покращується якість шкіри.

Також за його допомогою можна створити об’єм. Гідроксиапатит кальцію воду на себе не тягне, що дає можливість отримати максимально природній результат.

Для корекції яких ділянок  найчастіше використовують ін’єкції Radiesse?

Найчастіше препаратом Radiesse корегують і створюють ліфтинг на різних зонах обличчя. Це середня, верхня і нижня третина обличчя, скронева ділянка.

Окрім цього, препаратом можна працювати по тілу. Наприклад, ним можна омолодити руки. Так, ін’єкції гідроксиапатиту кальцію камуфлюють венозність і покращують якість шкіри на руках.

Також цей препарат показує гарні результати у зоні шиї, декольте та на інших ділянках тіла. Дає дуже гарний результат, пересвідчилася у цьому на практиці! Ін’єкції гідроксиапатиту кальцію можна використовувати у комбінації з іншими методиками та препаратами.

Як відбувається процедура введення препарату Radiesse?

Перед проведенням процедури відбувається консультація пацієнта, під час якої лікар отримує інформацію про можливі захворювання, алергію, прийом препаратів, спосіб життя тощо. Далі лікар та пацієнт обирають дату проведення процедури.

Для введення препарату я використовую безпечний інструмент – канюлю. Вона має тупе закінчення і тому, на відміну від голки, при введенні не пошкоджує тканини, а делікатно їх розсуває. Таким чином до мінімум зводиться ризик травмування судин і нервів.

Період відновлення після процедури досить короткий – реабілітація триває не більше кількох днів. Найчастіше вже наступного дня пацієнт може повертатися до звичного ритму життя.

Через скільки часу ефект від проведеної процедури стає помітним?

Збільшення об’єму помітне одразу після ін’єкцій. Якість шкіри помітно покращується десь орієнтовно через три місяці, коли препарат починає стимулювати утворення колагену.

Як часто потрібно повторювати процедуру?

На мою думку, достатньо однієї процедури на рік. Об’єм починає зменшуватися приблизно через три місяці, поступово препарат повністю виводиться з організму. Але тоді ж починає активно вироблятися власний колаген.

Треба враховувати той момент, що сучасні жінки ведуть активний спосіб життя, тренуються у спортзалах, активують свій метаболізм, пришвидшують процес обміну речовин в організмі. А це своєю чергою пришвидшує виведення речовин з організму, у тому числі ін’єкційно введених препаратів. І векторний ліфтинг – це та процедура, при якій треба враховувати особливості метаболізму.

Препарат Radiesse є досить дороговартісним. Можливо, є якість українські аналоги?

Ні, в Україні аналогів немає. А інші препарати-генерики навіть візуально відрізняються. Вводити таке в обличчя у мене рука не підніметься! Нехай Radiesse дорожчий, але впевнена у його якості, адже він має американський сертифікат FDA.


Медичний центр “Боголюби” розташований за адресою Луцький р-н, с. Тарасове, вул. Лісова, 1б.

Тел.: 0332 20 07 02, 099 44 55 404, 067 851 79 38.

e-mail: [email protected]

Сайт: www.bogolybu.com.ua

Дата публікації: 23.10.2019 img Поділитися