Відпочинок Сім'я

Одним користь, а іншим – зайвий жир! Що вам можна їсти за датою народження

Сучасні нумерологи можуть порахувати все… Навіть дієту, яка підходить вам за датою вашого народження. Правильний вибір їжі допоможе поліпшити самопочуття, підвищити енергетичний потенціал і привести в норму психоемоційний стан. Цікаво? Давайте порахуємо!

Правила розрахунку: складаємо всі цифри дати свого дня народження.

Приклад: 1.01.1979;

1 + 1 + 1 + 9 + 7 + 9 = 29.

Потім приводимо до однозначного числа:
2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2

Результати:

1

Одиниці перші, як сонечко в нашому Всесвіті. Їхня дієта може складатися з продуктів жовтого, оранжевого кольорів. І перше, що спадає на думку, це, звичайно, цитрусові! Хоча дині, гарбузи і… курячий жовток теж проходять тест на жовтий колір.

2

Налягайте на продукти білого кольору. Ваші вірні друзі: молочка, капуста, яблука, картопля, сир. Обов’язково стежте за збалансованістю свого раціону. Адже у всіх групах продуктів обов’язково знайдуться білі «представники».

3

Для енергії, сили, бадьорості людям з таким числом народження необхідно червоне м’ясо. Не варто плутати це з таким видом м’ясних продуктів, як ковбаса і всілякі різновиди, наповнені консервантами. Тут конкретно мається на увазі чистий продукт, виготовлений найпростішим способом, бажано навіть на багатті.

4

Ваш раціон буде корисним, якщо будете вживати багато зелені. Всілякі салати, зелені овочі, а також кінза, кріп, петрушка і зелена цибуля можуть щедро доповнювати абсолютно будь-які страви.

5

Вам категорично не можна переїдати! Контролюйте почуття насичення і закінчуйте свою трапезу до настання відчуття ситості. Що ж стосується продуктів, то вживання продуктів фіолетового кольору піде вам на користь. В основному, це, звичайно, ягоди: лохина, чорниця, інжир, темний виноград. А ще віддавайте перевагу ресторанам із закордонною кухнею.

6

У вашому випадку важливіше не що, а як. Необхідно організовувати прийоми їжі як естетичні акти: повинна бути красива сервіровка, якісний посуд і навіть музика, що супроводжує прийом їжі. Вам рекомендовано балувати себе іноді смаколиками і перетворювати кожен прийом їжі в маленьке задоволення.

7

Вам «пощастило»: строгість і серйозність в організації харчування – ваше все. Намагайтеся продумувати меню на тиждень, харчуватися «по годинах» і вживати вітаміни і мінерали. Для вас їжа – джерело сили і здоров’я, і ​​послаблення у вигляді бургерів і чіпсів повинні бути також заплановані. Віддавайте перевагу перевіреним роками рецептами, а нові страви шукайте в традиційній кулінарній книзі, де всі інгредієнти додаються по грамах

8

Можу сміливо рекомендувати вам все нові і революційні способи приготування їжі. Ваша кухня повинна бути повна всіляких новітніх кухонних гаджетів. Перетворіть приготування їжі в суцільний експеримент. Відвідуйте наймодніші ресторани, де подають різні «ідейні» страви. Морські вишукування у вигляді гребінця, кукумарії, трубача зроблять ваш раціон особливим.

9

Рідка і желеподібна консистенція страв особливо краща. Від цього супи, смузі, різноманітні холодці і заливні можуть стати вашими фаворитами. Вам також рекомендована музика під час їжі і фільм на фоні. Ще можете звернути увагу на всілякі коктейлі, в яких змішані складні і цікаві інгредієнти. Про алкоголь не питайте – кожен вирішує сам для себе.

За матеріалами

Дата публікації: 30.07.2021 img Поділитися