Город Садиба

Обробіть часник перед посадкою цим розчином, щоб мати гарний врожай

Для того, щоб отримати гарний врожай часнику наступного року й він не мав ніяких захворювань, потрібно зробити спеціальну процедуру.

Для посадки обирайте зубки, які не мають ушкоджень та проявів захворювання. Обирайте посівний матеріал середнього та великого розміру. Після приготуйте розчин та занурте насіння у нього.

  • Розчиніть марганець у воді. Розчин повинен бути темного кольору. Занурте зубки на ніч у розчин, а зранку сміливо саджайте насіння у ґрунт.
  • Занурте насінини на пів години у розчин Максим або Максим Дачник. Завдяки вмісту антибіотика, він веде боротьбу зі шкідливими мікробами у землі.
  • Занурте часник на пару годин перед посадкою у розчин Фітоспорин – М. Він веде боротьбу з грибками та бактеріями. Рання посадка забороняється.
  • На 2000 мл. окропу додайте пару склянок дерев’яної золи. Залишіть постояти, потім злийте відстояну рідину та в неї занурте зубки часнику перед посадкою на 60 хвилин.
  • Приготуйте розчин на відро води додайте 6 столових ложок кухонної солі. Та інший розчин, на відро води чайна ложка мідного купоросу. Занурте зубки на 5 хвилин у сольовий розчин, а після покладіть їх на 60 секунд у розчин мідного купоросу.

Перед посадкою не можна вносити у землю перегній, ба насіння часнику може почати гнисти.

Дата публікації: 26.10.2021 img Поділитися