Відпочинок Цікаво

Новорічний затишок у кожній деталі. Де знайти екологічні та оригінальні ялинкові прикраси?

Новий рік і Різдво – свята, які неможливо уявити без презентів та красуні-ялинки. Найкраще святковий настрій передасть тематичний декор – яскраві гірлянди на вікнах, різдвяний віночок на дверях, витончені ялинкові прикраси.

Дерев’яні іграшки на ялинку Zrobyv Tato: особливості

Львівська майстерня ЗробивТато почала свою історію у 2012 році з невеликого сімейного бізнесу із виробництва святкових іграшок, який створили Марко Савицький та його дружина Марія Гром, щоб пережити важкі часи. З маленької сімейної справи маловідома торгова марка перетворилася на популярний український бренд, який на ринку уже дев’ять років, адже власникам вдалося подолати всі перешкоди. Тяжкі часи швидко минули, а любов до цієї справи – ні. До виготовлення кожної дерев’яної іграшки на ялинку спеціалісти завжди підходять відповідально та намагаються створити неповторну та унікальну ідею продукту. Основні напрямки виробництва:

  • довговічні ялинкові іграшки;
  • цікаві розмальовки для дітей;
  • стильні подарунки на Новий рік;
  • різноманітні великодні декоративні елементи;
  • зручні подарункові коробки.

На сайті еко-майстерні Zrobyv Tato представлені прикраси з деревини, створені за національними мотивами. Це унікальні предмети декору. Вони виготовлені з натуральних матеріалів та розписані безпечними акриловими фарбами. У колекції представлені чарівні півники, оригінальні рукавиці, пухнасті сніжинки, зірочки з намальованими різдвяними сценками та багато інших автентичних виробів. Вони піднімають настрій веселим українським колоритом.

Кожен виріб від моменту привезення матеріалу до відправлення покупцю проходить через людські руки багато разів. Адже в процесі створення спеціалісти їх рахують, декілька раз шліфують та фарбують, тримаючи постійно в руках, тепло яких передається готовим прикрасам.

Після того, як на виробництво привозять матеріали, їх розрізають на листи. А потім за допомогою лазерного верстата вирізають усі елементи виробів. Далі кожну ялинкову іграшку кладуть до спеціального трафарету та шліфують, фарбують. Контроль за всіма етапами виготовлення дає впевненість у якості й безпеці готового продукту.

Як купити дерев’яні іграшки на ялинку на сайті zrobyvtato.com.ua?

Купити іграшки на ялинку ручної роботи на https://zrobyvtato.com.ua/ – завжди правильне рішення. У великому каталозі серед різноманіття форм та кольорів кожен знайде варіант собі до смаку. Асортимент регулярно поповнюється, часто з’являються новинки. У разі потреби можна замовити вироби з індивідуальним дизайном. Розмір та колір декоративних елементів до кожного предмету можна обрати самостійно.

Оригінальний набір новорічних іграшок ручної роботи в національному стилі – вдала ідея для подарунка дитині і дорослому. Колекції, що мають незвичайні візерунки, прикрасять красуню-ялинку, несучи в її святковий образ український колорит та етнічні мотиви.

Це по-справжньому незвичайні презенти, які:

  • наповнять будинок затишком та створять теплу святкову атмосферу;
  • втілюють питомі українські традиції;
  • будуть служити своїм власникам не один десяток років, зберігаючи сімейні цінності, що передаються від покоління до покоління.

Кожна прикраса створюється вручну, несучи в собі частинку душі майстра.

Дата публікації: 02.12.2021 img Поділитися