Без категорії

Де сховати гроші від злодіїв. 8 найбільш надійних місць

Злодії ніколи не знайдуть! Гарантовано!

Ви досі ховаєте гроші під матрацом чи між одягом, а золоті прикраси в сервізі у серванті? Тоді злодії прийдуть саме до вас. І, звичайно, поцуплять усе цінне. Якщо хочете вберегти свої заощадження і коштовності, їх треба заховати краще. 

ПИЛОСОС. Іноді найкращий спосіб що-небудь сховати – залишити це на видному місці. Навіть найспритніші злодії не запідозрять, що ви тримаєте цінні речі всередині старого пилососа або іншої габаритної (бажано старої) побутової техніки.

УПАКОВКА З ЇЖЕЮ АБО ПРАЛЬНИМ ПОРОШКОМ. Ювелірні прикраси можна покласти у маленьку торбинку або контейнер, а потім заховати її в банці з крупою чи макаронами.

БАНКА З-ПІД ФАРБИ. Ретельно вичистіть її, перш ніж робити з неї сховок! Тримайте банку в гаражі або в підвалі серед інших таки самих банок.

ЖИРНА БАНКА З-ПІД МАЙОНЕЗУ У ХОЛОДИЛЬНИКУ. Не хвилюйтеся, це не справжній майонез, це лише фарба, що імітує його. Ніхто не захоче відкривати банку з-під майонезу.

КЛАВІАТУРА. Розкрутивши, у ній можна сховати цінні речі. Для цього краще обрати стару клавіатуру, адже нову можуть поцупити разом із комп’ютером.

КНИГА. Це класичний сховок. Можете ним скористатися, якщо маєте велику бібліотеку. Головне – не забути, в якій саме книзі сховали гроші.  

КАРНИЗ. Зніміть наконечник, покладіть гроші і закрийте. Такий тайник можна зробити навіть у готелі – у карнизі для шторок у ванній.

СКРІЗЬ. Якщо розділити гроші і коштовності і сховати у кількох місцях, більша ймовірність, що всі тайники не знайдуть.

Дата публікації: 15.01.2020 img Поділитися