Здоров'я та краса Народна медицина

Німецька біохімік винайшла цей засіб 60 років тому. Візьміть домашній сир, кілька ложок…

Німецький фармаколог і дієтолог розробила просту дієту, яку багато сучасних онкологів вважають ефективною. А ще вивела рецепт суміші, який не тільки корисний при пухлинних захворюваннях, а й взагалі усім, адже допомагає організму позбуватися хронічних хвороб і почуватися краще. 

Доктор Йоханна Будвіг – видатна жінка-науковець, яка все свідоме життя займалася вивченням онкологічних захворювань, сумлінно намагалася розібратися в причинах виникнення раку і все ж відшукала заповітне джерело здоров’я.

Німецький фармаколог і дієтолог розробила просту дієту, яку багато сучасних онкологів вважають унікальною і вкрай ефективною. А ще вивела рецепт суміші, який не тільки корисний при онкологічних захворюваннях, а й взагалі усім, адже допомагає організму позбуватися хронічних хвороб і почуватися краще.

Дієта при раку

Вивчаючи кров онкологічних хворих, Будвіг виявила присутність в ній патологічної жовто-зеленої субстанції. З’ясувавши, що ця речовина утворюється через нестачу в крові кисню, вона почала експериментальним шляхом підбирати дієту, яка б усунула патологію.

В ході роботи над вивченням раку і його лікуванням, доктор Будвіг з’ясувала, що кисень – могутня зброя у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Розроблений Йоханною Будвіг протираковий протокол стимулює постачання організму киснем краще і швидше, ніж інші види лікування.

Вона стверджувала, що існує ряд жирних кислот, без яких клітини людського організму не можуть повноцінно дихати. До того ж багато процесів в організмі сповільнюються через відсутність цих корисних жирних кислот.

Протираковий протокол Будвіг складається з двох етапів: перший етап – це лікування сумішшю сиру, лляного насіння і меду, а другий – дієта. Для приготування корисного засобу, знадобиться 150 г очищеного сиру, 5 столових ложок лляної олії, 3 столові ложки перемеленого насіння льону і 1 ч. л. меду.

Приготування:

1. Домашній сир і лляну олію змішати вручну або за допомогою блендера. Повинна вийти однорідна, схожа на збиті вершки маса. Якщо ж олія не розчиняється, можна додати кілька столових ложок молока.

2. Подрібнити насіння льону в кавомолці та додати у суміш. Важливо! Не купуйте вже мелене насіння та не перемелюйте його заздалегідь. Для приготування цілющої суміші треба тільки свіжомелене насіння льону.

3. Додайте у суміш 1 ч. л. меду і ретельно перемішайте.

З’їдайте такий сир відразу ж, адже він може зберігається не довше 20 хвилин! Багато людей заготовляють суміш з вечора, щоб поставити її у холодильник, а вранці з’їдають. Так робити ні в якому разі не можна. Ніякого позитивного ефекту від такої суміші не буде.

Друга частина протоколу Йоханни Будвіг – це дієта. Своїм пацієнтам доктор Будвіг рекомендувала ось що.

  1.  Утримайтеся від тваринних жирів в чистому вигляді.
  2. Привчіть себе не вживати цукор.
  3. Випивайте чашку теплого чаю тричі на день. Чаї із м’яти, пелюсток троянд і виноградний чай – гарний вибір. Щоб підсолодити напій, можна використовувати трохи меду.
  4. Відучіть себе їсти масло і маргарин.
  5. Скоротіть прийом лікарських препаратів до мінімуму.
  6. Приймайте харчові добавки з хлорофілом і пийте зелені напої і їжте зелень постійно.
  7. Щодня вживайте вітамін С, але не більше 5 г на добу.
  8. Щодня приймайте 1 ч. л. натуральної кокосової олії холодного віджиму.
  9. Уникайте соєвих продуктів, а столову сіль замініть на небілену морську.

Багато людей спробували вживати суміш Будвіг з профілактичною метою. І що ж вони помітили? Зникли багато хронічних захворювань, покращився стан здоров’я, з’явилася життєва енергія.

Джерело

 

Дата публікації: 02.04.2021 img Поділитися