Відпочинок Сім'я

Неймовірна Україна: озеро з рожевою водою і властивостями Мертвого моря

В Україні сховалася Шрі-Ланка. Це місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам, а ще тут можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Охочим потрапити в екзотичне місце варто відвідати Лемурійське, або Рожеве озеро, на Херсонщині, яке точно здивує кольором і користю води.

Для тих, кому набрид звичайний відпочинок на березі моря, в Україні є справді дивовижне місце, яке вразить навіть досвідченого туриста – Лемурійське озеро на Херсонщині, що розташоване в одній із бухт затоки Сиваш. Так, це озеро відрізняється від інших тим, що має незвичайний рожевий колір.

 

  • Води Лемурійського озера збагачені мінералами, кислотами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію та бромистого магнію.
  • Сюди щороку приїжджають не лише для відпочинку, а й для профілактики захворювань суглобів, шкіри і легень. Попри те, що саме озеро розташоване серед грязей лиману Сиваша, де багато сірководню, запах озера приємний.
  • Грязі цього озера сертифіковані в 2005 році та допущені до використання як лікувальний і косметичний засіб, вони є потужним імуностимулятором, а ще входять до програми страхової медицини Німеччини. Вважається, що саме рожева вода, значно посилює їх властивості.
  • Це місце вважається зараз лікувальним курортом, що підтверджено інститутом медичної реабілітації Міністерства охорони здоров’я України.
  • Через високу щільність води на озері неможливо потонути, навіть дістатися дна дуже складно, оскільки через тиск вода одразу тебе виштовхує.
  • Періодично вода в озері відступає, і ви опиняєтесь на пляжі з рожевої солі – завдяки мікроорганізмам, які називають озерним планктоном, і які дають цей колір.

Цілюще рожеве українське озеро, яке не має аналогів у світі | То є ...

Кажуть, Рожеве озеро відкрили випадково, коли у 1970-х роках тут упав радянський військовий літак. На місці удару спочатку утворилося невелике озеро, яке потім наповнилося рожевою водою.

Цілюще рожеве українське озеро, яке не має аналогів у світі | То є ...

Як доїхати до Лемурійського озера

Лемурійське озеро розташоване у селі Григорівка Чаплинського району, за 140 кілометрів від Херсона. Сюди можна дістатися власним автомобілем або ж орендованим.

Також є можливість дістатися озера потягом. Наприклад, зі столиці прямує потяг-інтерсіті “Київ – Херсон”.

Лемурійське озеро – Український репортер

Від Херсона доведеться подолати іще 140 кілометрів. Це можна зробити за допомогою автостопу, BlaBlaCar, орендованого автомобіля або ж дістатися маршруткою.

Так, варто орієнтуватися на смт Чаплинка, звідки до села Григорівка ходять нечасті автобуси. Від Григорівки до озера треба пройти чотири кілометри пішки степовою ґрунтовою дорогою.

Архивы Лемурійське озеро - MyTravel.One

Звісно ж, на озеро можна приїхати із наметами та провести відпустку у більш “дикому” форматі, взявши із собою продукти та необхідні речі для ночівель біля озера.

Для тих, хто не звик жити просто неба, у селі Григорівка є будиночки, які туристам здають мешканці. Так, тут є кухонне приладдя, побутова техніка та інші зручності. Таке проживання може коштувати від 115 до 1100 грн. У селі також є магазини, ринок та медпункт.

В Україні є озеро, яке не має аналогів у всьому світі (фото, відео ...

Дата публікації: 15.06.2020 img Поділитися