Життєві історії Сім'я

Не витрачайте себе на тих, для кого ви – лише один із варіантів

Токсичну людину ніщо не змінить, навіть ваша любов. Що б ви не робили заради неї, лише даремно згаєте час – тому що вона для вас на першому місці, а ви для неї – лише один з варіантів.

Знаю, наскільки важливо знайти чоловіка, який буде любити вас по-справжньому, всім серцем. А ще знаю, що ви втомилися від необхідності грати в дурні ігри з тими, хто претендує на те, щоб бути супутником вашого життя. Втомилися від того, що дозволяєте їм входити в ваше життя і залишати його, коли їм тільки заманеться.

Втомилися від необхідності постійно давати другі, треті … десяті шанси.

Але дозвольте дещо сказати. Той чоловік, який зараз заволодів вашою увагою і вдає, ніби йому не все одно… Він не так вже й відрізняється від всіх тих, хто завдавав вам болю в минулому.

Ви просто не бачите, який він насправді, тому що вміло підсолоджує для вас гірку пігулку реальності. Він грає на вас, немов на скрипці, бажаючи отримати повністю. Це емоційний вампір, який користується вашою добротою, а потім… розіб’є серце на дрібні осколки.

Вам не можна дозволяти йому робити з собою все що завгодно. Не можна дозволяти витирати об вас ноги. Не варто бути настільки наївною.

Знаю, що ваше чисте, щире і неймовірно вразливе серце ніколи не дарувало оточуючим людям нічого, крім любові, добра і співчуття.

Але постійно тримати серце і душу відкритою – далеко не найкраща ідея. Ви закохуєтеся в абсолютно невідповідних чоловіків. Вручаєте їм ключі від свого серця. Чи дозволяєте завдавати вам болю.

Цей чоловік – один з тих поганих хлопців, від яких ви ж поклялися триматися якнайдалі. І, на жаль, в його суспільстві ви робите те, що робили завжди. Даєте йому можливість завдати болю. Робите вже звичну для вас помилку.

Зупиніться на хвилинку і подумайте про те, куди ви прямуєте. Повірте, токсичну людину ніщо не змінить, навіть ваша любов. Що б ви не робили заради нього, ви лише даремно витратите час – тому що вона для вас на першому місці, а ви для неї – лише один з варіантів. Ви віддаєте себе всю, без залишку, і не отримуєте у відповідь нічого. Хіба є в такому житті місце для любові до себе?

Вам потрібно зупинитися! Усвідомити, що деякі люди токсичні за самою своєю природою, і це ніяк не виправити ззовні. У цьому світі є люди, практично позбавлені емпатії. І якщо ви думаєте, що, проливши на таку людину досить любові і оточивши її з усіх боків турботою, ви розтопите її крижане серце, то лише завдасте собі болю.

Чим довше ви будете чекати, поки він зміниться, тим більше гірким буде розчарування в кінці.

Ви вкладаєте свій час, сили і енергію в людину, яка просто нездатна полюбити когось, крім себе самої.

Ви заслуговуєте бути щасливою. Заслуговуєте любити і бути коханою. Заслуговуєте бути поруч з чоловіком, для якого ви завжди будете на першому місці. І ніколи, ні за що не жертвуйте цим заради когось, хто недостойний вашої любові. Не витрачайте себе на когось, хто бачить вас лише одним з варіантів.

Джерело

Дата публікації: 11.03.2021 img Поділитися