“Не розчиняйся в чоловікові”: правила, які змінять життя кожної жінки на краще

Навіть не думай, що ти більше нікого не зустрінеш, скільки би тобі не було років, як би ти не виглядала і яким би поганим не вважала свій характер. Все буде. Буде навіть краще. Якщо ти навчишся… не розчинятися у чоловіку.

Зніми “шпильки” і прибери подалі сеkсуальний одяг

Будь-який незручний одяг і взуття – ознака того, що дівчина намагається здаватися тим, ким не є. Я не зустрічав жодну жінку, яка би вважала, що шпильки (особливо взимку) – це зручно і практично. Однак багато жінок мучиться, але шкандибає на цих моторошних конструкціях по ожеледі.

Повірте, красу ніг не вб’є анатомічно виправданий каблук заввишки 4-5 см. І кросівки не вб’ють. І довжина спідниці не грає вирішальної ролі, так само як глибина декольте.

Навпаки, чим більше в образі чується: “Подивися на мене, я прекрасна, візьми мене”, – тим більша ймовірність, що ваші стосунки виявляться зовсім не тим, про що ви мріяли.

Не старайся сподобатися

На побаченні, думаючи про шлюб, живучи з людиною – ніколи не старайся сподобатися йому тим способом, який не до вподоби тобі. Тобто якщо ти все життя замовляла піцу в сусідньому кафе, а він любить високу кухню, не вставай до плити і не купуй кулінарні книги.

Він любить високу кухню? Прекрасно, хай приготує тобі солов’їні язички під соусом бешамель.

Радимо також прочитати: Десять порад, які я би дала собі в юності

Забудь про пластичну хірургію

Перший симптом неврозу і нелюбові до себе – бажання виправити свою зовнішність. Обмовлюся: мова не про явний фізичний дефект, який тебе саму не влаштовує, скажімо, велика родимка на носі або крива носова перегородка, через яку ти не можеш нормально дихати, це інша справа.

Але ні збільшення грудей, ні зменшення стегон, ні накачані вилиці не зроблять тебе щасливою. Ти себе просто спотворюєш, тому що створена унікальною, а стаєш “під стандарт”: тонкий носик, пухкі губки… не за них тебе люблять або не люблять.

Якщо він тебе напружує, просто розлучуся з ним

Не бійся залишитися одною. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.

Не думай, що це остання любов у твоєму житті

Навіть якщо ваші стосунки не були схожі ні на які інші, навіть якщо зараз ти згадуєш тільки дуже райдужні моменти і сумуєш за всім хорошим, що між вами було.

Навіть не думай, що ти більше нікого не зустрінеш, скільки би тобі не було років, як би ти не виглядала і яким би поганим не вважала свій характер. Все буде. Буде навіть краще. Якщо ти навчишся…

Не розчиняйся в чоловіку

Які би ви не були близькі, у тебе повинно бути своє життя і свої інтереси. Не намагайся підлаштувати своє життя під його життя, навіть якщо тобі здається, що тобі це нескладно, а йому – приємно. Якщо він тебе любить, йому буде приємно, що ти різнобічна і цікава людина, яка приділяє час собі та своїм захопленням.

Кімнатна собачка, яка віддано чекає господаря біля вхідних дверей на килимку, спершу розчулює, але дуже скоро починає сприйматися як належне.

Не веди переговори через посередників

Абсолютно неважливо, на роботі, в сім’ї або в дружньому колі – ніколи не з’ясовуй стосунки через третю особу. Не подобається поведінка свекрухи? Поговори з нею безпосередньо. Або в твоєму домі вона поводиться так, як заведено, або їй не варто в тебе гостювати. Або вона зважає на твої принципи виховання дітей, або внукам краще до неї не їздити. Але не вплутуй в це чоловіка! Це його мама, у них свої стосунки, тобі в них не місце.

Якщо твій колега тебе підставляє, поговори з ним. Якщо твоя подруга каже образливі речі, скажи їй прямо, що тобі це неприємно.

Конфлікт, з’ясовують сам на сам, це завжди виходить ефективніше і простіше, ніж при залученні “переговорників”.

Пам’ятай: проблема не в тобі

Я не втомлююся це повторювати: почуття провини – це перша ознака нелюбові до себе. Всі ці “якби я повелася інакше”, “якби я схудла”, “якби я слухала маму” – все це ознаки невпевненості і неврозу. Ти – така, яка є. Наприклад, егоїстична стерва, яка погано готує і з величезними кар’єрними амбіціями. Або замкнута тихоня, якій погано від галасливих компаній, яка не любить спілкування і тусовки, хоче вишивати хрестиком і читати філософські романи. Абсолютно неважливо, яка саме ти. Скажи собі: “Я така, і мене в собі все влаштовує. А кому не подобається – нехай котяться під три чорти”.

Не оцінюй себе за реакцією чоловіка

Простіше кажучи, не дивися на чоловіка, як у дзеркало, не шукай в ньому оцінки твоїх дій і зовнішності, не вибудовуй свою самооцінку, виходячи з його уявлень про прекрасне. Більшість жінок себе бачать тільки крізь призму чоловіка: є – я молодець і класна, немає – я нікчемна. Я так зробила, і він задоволений; я вчинила правильно, він незадоволений, значить, я вчинила погано. Це руйнує особистість і призводить до невротичних стосунків.

Ти вчинила так, як захотіла, і виглядаєш так, як створила тебе природа, неважливо, що він з цього приводу думає. Не подобається? Нехай шукає ту, яка виглядає інакше, і діє інакше. Ти – ось така. Те ж працює і у зворотний бік: або приймай чоловіка повністю, або не приймай, але пам’ятай, що твої оцінки його дій не мають до нього ніякого стосунку.

Важливо не те, як ти виглядаєш, а те, що ти відчуваєш

Чоловіки зчитують в жінці її внутрішній стан. Як би вона не була одягнена, нафарбована, які б слова не говорила, вони завжди відчувають, удавано це чи ні. Невпевнену в собі жінку вони зчитують моментально: всі ці кривляння і стрибки, спроба привернути увагу, заманюючі пози і жести, бажання догодити і зробити приємне, звернення за порадою (а мені пасує це плаття? А яку зачіску мені зробити? Мені їхати з подругами в клуб чи залишитися вдома?) – все це видає людину, яка сама не знає, що робити зі своїм життям. Це або відштовхує, або викликає бажання придушувати і командувати.

Не займайся “розчленуванням”

Цим терміном я називаю часткове прийняття себе. “Ноги супер, а очі некрасиві”, “розумна, але з жахливим характером”, “струнка, але груди замалі”. Людське тіло, твоє тіло – воно цілісно і неподільне. Прийми себе цілком, ти не туша на столі м’ясника, який вибирає шматочки апетитніші. Насправді навіть бажання перефарбувати волосся якоюсь мірою говорить про невпевненість у собі. Як експеримент, як розвага – так, цілком зрозуміло. Але систематично фарбувати волосся в білий, якщо від природи воно чорне, – не найкраща ознака.

Запам’ятай: він не зміниться

Люди змінюються вкрай рідко, в основному після якихось дуже серйозних, важких переживань. На всі заперечення в дусі “Коли ми почали зустрічатися, він був зовсім іншим” можу сказати, що або він старанно прикидався не собою (тобто був невротиком, від якого треба тікати), або ти не звертала уваги на його слова і вчинки, виправдовуючи їх чим завгодно, крім правди: він – ось така людина.

Говори про свої почуття і бажання

Відкрито говори, що тобі подобається, а що – ні, чого тобі хочеться, а чого – ні. По-перше, телепатів не існує, і твій чоловік ніяк не зможе здогадатися, як саме варто з тобою звертатися, як себе вести і чим тебе порадувати. По-друге, чим раніше ти позначиш речі як неприпустимі, тим швидше розберешся, чи та людина поруч з тобою. Люблячий і зацікавлений з першого разу все зрозуміє, а невротик, якому головне – його власний комфорт, а не твої почуття, не зверне на твої слова уваги. І якщо так і станеться – іди геть, не марнуй свій час. Тому що він (див. вище) не зміниться.

Радимо також прочитати:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook