Здоров'я та краса Сам собі лікар

Не помітять хворобу: лікар повідомив українцям хорошу новину про kоронавірус

Причому таких випадків буде в Україні більшість, каже інфекціоніст.

При легкій формі зараження на коронавірус людина кілька разів кашлянула, потім виробляється імунітет, і вона здорова.

У той час, як в Італії 101-річний пацієнт подолав Covid-19 і повністю одужав, український вірусолог розповів, що більшість українців, які захворіють на коронавірус, навіть не відчують, що хворі.

Як повідомляє НВ, таку думку висловив вірусолог і глава організації Інфекційний контроль в Україні Андрій Александрін, додавши, що у багатьох все буде виглядати як незначний кашель і підйом температури до 37,2 градуса – на подібне звичайна людина може навіть не звернути уваги. 

Вірус прийшов в організм. При легкій формі людина пару раз кашлянула, потім виробляється імунітет, і вона здорова», – підтримав цю думку практикуючий інфекціоніст і кандидат медичних наук Юрій Жигарев.

За його словами, таке захворювання не вимагає втручання лікарів – людина просто має самоізолюватись і дотримуватися правил гігієни.

Важка ж форма перебігу коронавірусу пов’язана не стільки з самим характером цієї хвороби, скільки з паралельними ускладненнями, відзначають вірусологи.

Люди з інсультом, інфарктом, астмою та іншими захворювання дихальних шляхів – в зоні ризику.

Для важких хворих з COVID-19 необхідно використовувати апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), збагачувати киснем кров і, можливо, призначати протизапальні препарати.

Однак ті перемагають не сам вірус, а запальні процеси.

Дата публікації: 23.04.2020 img Поділитися