Сім'я Стосунки

Найщедріші чоловіки по знаку Зодіаку. Рейтинг від найбільш жадібних до найщедріших!

«Щедра людина – це та, хто дає потрібній людині відповідну річ у відповідний час», – сказав Арістотель. Хто ці чоловіки, що володіють таким цінним (в буквальному сенсі теж) даром? Ми за допомогою гороскопу склали хіт-парад щедрості.

12-е місце. Близнюки

Двоїстість Близнюків виражається і в фінансових питаннях. З одного боку, вони готові витрачатися, не думають, скільки саме платять за вас, але, з іншого боку, їх весь час щось гризе. Чоловік-Близнюки постійно веде підрахунок, скільки він заплатив і коли, вголос не вимовляє, але якщо йому здається, що витрати надмірні, стане дратуватися, йти в себе і злитися на ситуацію, на необхідність оплачувати ваші потреби.

11-е місце. Діви

Дуже розважливі, а найголовніше, ощадливі натури. Де проходить тонка грань між ощадливістю і скупістю, потрібно дивитися в кожному конкретному випадку. Але те, що чоловік-Діва рахує свій бюджет і чітко знає, що варто купити, а чим можна знехтувати, – це факт. Відносно жінок він може дозволити собі більше, ніж зазвичай, але все одно стане рефлексувати: чи правильно він зробив, купивши вам новий телефон.

10-е місце. Козоріг

Чоловіки-Козороги готові до витрат, але тільки тоді, коли ви забезпечите їм душевний і домашній затишок. Крім того, Козороги не дуже довіряють жінкам, так що перш ніж розслабитися і отримати задоволення за їх рахунок, вам доведеться завоювати ту саме довіру. Як ви це зробите, питання на сто грн. Або на тисячу. Так чи інакше, не чекайте особливої ​​щедрості від Козорога на початку стосунків – цукерково-буфетний період у вашому випадку буде досить бюджетним.

9-е місце. Телець

На відміну від Овнів, ці знаки щедрі, справляють враження людей, готових обсипати жінку гривнями, доларами і євро. Але фінансова широта їх душі закінчується рівно тоді, коли вони отримують від жінки своє. Неважливо, про що йде мова, – про сеkс або про таємний рецепт сирників. Але домігшись бажаного, Телець починає здуватися, його інтерес – танути, а за цим слідує неминуче скорочення витрат на вас.

8-е місце. Рак

Чоловік-Рак однозначно щедрий душею, але тільки в статусі постійного партнера. Якщо у випадку з Тельцями щедрість закінчується рівно тоді, коли закінчується цукерково-буфетний період, то з Раками все навпаки. У вас все серйозно? Можете бути спокійні – гроші є, гроші будуть. Якщо ж ваш роман в початковій стадії, доведеться стиснутися і потерпіти. Пояснення такої поведінки Раків просте: навіщо йому на вас витрачатися, поки не до кінця ясно, чи складеться між вами чи ні. А якщо не складеться, виходить, гроші були на вітер?

7-е місце. Риби

Представники цього знака здатні на щедрість, можуть дивувати, радувати подарунками, і пред’явити, по суті, претензії ні до чого. Питання в тому, що подарунки ці підозріло несподівані (буває і таке, погодьтеся), і чи не загладжує Чоловік-Риби свою провину подібним чином? Пояснити це складніше, ніж відчути. Так що вмикайте жіночу інтуїцію і спробуйте відокремити параною від реальних сумнівів.

6-е місце. Овен

Щедрі чоловіки, але тільки в тому випадку, якщо у них є до вас довгограючий інтерес. Вони не будуть витрачати гроші просто так, на «першу зустрічну» – їм потрібно бути впевненими, що їх вкладення окупляться. При цьому якщо вони вас щиро люблять, то, звичайно, стануть «інвестувати» з радістю і не думаючи, скільки саме вони на вас витрачають.

5-е місце. Водолій

Водолії люблять робити подарунки. Проблема не в тому, що вони щедрі, а в тому, на що саме вони витрачаються. З цим у Водоліїв все не дуже добре: смак, як правило, відсутній, так само як і почуття міри. Так, представники цього знака будуть радувати вас сюрпризами, але вам доведеться поставити під сумнів формулу «дарованому коневі в зуби не дивляться». Дивляться, та ще й як, особливо якщо замість маленького чорного плаття вам урочисто піднесуть спортивний костюм.

4-е місце. Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони цінують свій час, цінують гроші, які зароблені тяжкою працею, і не бажають витрачати їх на кого попало, просто так. Ці хлопці впевнені, що представляють собою цінність самі по собі, а не за рахунок свого гаманця. Так що не потрібно намагатися скористатися їхньою щедрістю: Скорпіон проявить її лише тоді, коли вважатиме за потрібне. І забудьте класичні прийоми типу «ну котик» – Скорпіон тут же заморозить свої рахунки для вас. Скорпіони – щедрі чоловіки, але не варто орієнтуватися тільки по знаку Зодіаку: як то кажуть, стежте за руками. У сенсі за своєю поведінкою. Не переборщіть.

3-е місце. Терези

Один з найбільш щедрих знаків. Вони роблять подарунки, радують коханих, не рахують кожну гривню і не думають про наслідки. У цій казковій, чарівній ситуації є одне «але» – якщо ви живете з цим чоловіком і плануєте бюджет, то забудьте слово «плануєте»: розплатою за прекрасно проведений вікенд стане відсутність грошей на рахунку на найближчий тиждень. Так що не факт, що подібна щедрість – гідність.

2-е місце. Стрілець

Представники цього знака дуже щедрі, тому завжди можна розраховувати на приємну несподіванку. Справа тільки в тому, що за таку свою поведінку Стрілець – не корисливо, а безкорисливо – чекає від вас щирого захоплення. Стрільці як Леви – чахнуть без обожнювання. Любите Стрільця від щирого серця? Тоді все у вас буде добре. І ось ще. Майте на увазі, що представники цього знака не дуже вміють рахувати. Робіть це за нього, якщо не хочете залишитися без гривні на завтра.

1-е місце. Лев

Ці хлопці люблять широкі жести, їм подобається справляти враження, виглядати у власних очах краще за інших – тим більше вони апріорі вважають себе №1. Скористайтеся цим, якщо у вас немає серця. А якщо є серце і любов до представника цього знака, тоді тисніть на гальмо і не дозволяйте йому безглуздо кидатися грошима. Проникливо скажіть йому, що він найкращий просто за фактом, і не варто так витрачатися. А взагалі, ось вони, найщедріші чоловіки по знаку Зодіаку – Леви.

За матеріалами

Дата публікації: 05.08.2021 img Поділитися