Здоров'я та краса Сам собі лікар

Найбільше смертей від коронавірсу серед хворих на діабет

В Україні найбільше летальних випадків після коронавірусу реєструється у хворих на цукровий діабет, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, сьогодні в статистику летальних випадків потрапляють усі люди, у яких діагностували коронавірусну хворобу.

«Це не значить, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до летального наслідку. Проводиться аналіз. Розглядаючи кожен конкретний випадок, ми відслідковуємо, що смерть відбувається і з інших причин. Тому найближчим часом на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я ми покажемо детальну розбивку по кожному із 17 випадків. Звертаємо увагу, що найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих на цукровий діабет», – сказав Віктор Ляшко.

Він наголосив, що в групі ризику знаходяться люди поважного віку з хронічними захворюваннями, які пригнічують імунну систему, і закликав громадян подбати про родичів поважного віку, забезпечити їм ізоляцію і не допустити їх інфікування в період карантину.

Найбільша кількість інфікувань зараз реєструється у віковій групі 50-59 років, а загалом у діапазоні від 30 до 69 років. Серед захворілих 52% становлять жінки.

Джерело

Дата публікації: 02.04.2020 img Поділитися