Молитва святому Архангелу Рафаїлу про зцілення

З величезного сонму Небесних Сил особливо виділяються Архангели, які виконують на Землі особливі доручення Господа. У справах лікування прийнято благати Божественного заступництва у Архангела Рафаїла.

В яких випадках звертатися за допомогою?

Молитва Архангелу Рафаїлу про зцілення здатна творити чудеса – зцілити недужого, вгамувати будь-яку його тілесний або душевний біль, полегшити психічні страждання, вона здатний вирішити практично всі питання людського буття, зміцнити людей у ​​вірі.

Крім лікування душ і тіл, Рафаїл є затятим борцем зі злими силами.

Згідно з переказами, Рафаїл певний час жив на Землі серед звичайних людей, займався лікуванням, рятував людей від душевних мук, направляв на істинний шлях віри і спасіння. Він радив людям як правильно жити, чого побоюватися, як стати не грішниками, а праведниками.

Він захистить від ворожих підступів, позбавить від немочі і болі, поверне колишню віру зневіреним, навчить допомагати слабким і потребуючим допомоги. Єврейські писання свідчать про те, що саме Рафаїл заспокоїв сильний біль в тілі Авраама, яку той відчував після обрізання, причому післяопераційна рана дуже швидко затягнулася. Господь наділив святого небаченою силою лікування. Але просто так він не може втручатися в життя мирських людей, його слід покликати молитвою.

“О, великий Архангеле Божий Рафаїле, який прийняв дар від Бога зціляти недуги, зціли незціленні язви мого серця і численні хвороби мого тіла. О, великий Архангеле Божий Рафаїле, ти є путівник, лікар і цілитель, скеровуй мене до спасіння і зціли всі хвороби мої, душевні і тілесні, і проведи мене до Престолу Божого, і умоли Його благість за грішну мою душу, нехай простить мене Господь і збереже від усіх ворогів моїх і від злих людей, і нині і до віку. Амінь.”

Читати текст молитви краще в Святому Храмі, але людям, які не мають можливості часто відвідувати Дім Божий, не забороняється молитися в будь-який час і в будь-якому місці: вдома на Покутті, на роботі, в дорозі. Головне – щира віра в допомогу архангела-цілителя, який допомагає вилікувати недуги тіла, душі і розуму.

У деяких випадках, причому досить часто, важкі хвороби (в тому числі онкологія), посилаються людині для усвідомлення своїх помилок і духовного преображення. Вознесіть молитву за здравіє рідних і близьких людей Архангелу Рафаїлу з щирою вірою в душі. Господь обов’язково почує прохання і незабаром кожному воздасться по вірі його.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook