Відпочинок Сім'я

Між Фемідою і Афродітою, або Не їжте “покоханих” овечок

Коли в такі чуттєві сфери, як кохання і секс, втручаються юристи, то доволі часто трапляються казуси. І в законах деяких країн про секс написано таке, що волосся стає дибки.

Наприклад, у більшості країн Близького Сходу дотепер діє один із фундаментальних законів ісламу: в жодному разі не можна їсти ту ягничку, з якою чоловік мав статевий зв’язок. Людина, що зважилася на таку трапезу, чинить смертний гріх, і їй уже не потрапити в рай із 70 незайманими дівчатами.

У Лівані, незважаючи на те, що майже половина населення – християни, чоловікам офіційно дозволено вступати у статевий зв’язок із тваринами. Причому існує дуже важливе обмеження: тварина обов’язково має бути самкою. За зв’язок із тваринами-самцями можуть і стратити. А в Індонезії рубають голову за мастурбацію.

У Бахрейні лікар-гінеколог, якщо він чоловік, має право проводити обстеження пацієнтки, тільки дивлячись на відображення статевих органів у дзеркалі!

На Гуамі – володінні США в Тихому океані – є спеціальна професія – дефлоратор. Такий фахівець їздить по країні і за певну плату позбавляє дівчат незайманості. Виявляється, на Гуамі цнотливій дівчині заборонено виходити заміж. Це, мабуть, найекзотичніша професія у світі. Тільки перспективи кар’єрного росту досить сумнівні. А ще ж, мабуть, доводиться і вдома “працювати”…

У Гонконзі дружина, яку зрадив чоловік, може вбити його, але за однієї умови – якщо чинитиме розправу голими руками, без зброї. Що стосується коханки чоловіка, то їй можна вкоротити віку чим завгодно.

У Колумбії, в місті Калі, жінка може займатися сексом тільки зі своїм чоловіком, причому коли це відбувається вперше, мати нареченої мусить бути поруч, аби засвідчити, що все сталося так, як треба.

У Болівії, в місті Санта-Крус, чоловік не має права кохатися одночасно з жінкою і її дочкою.

Щодо Сполучених Штатів Америки, де панує прецедентне право, то там діє багато дивних законів. Так, наприклад, у штаті Арізона заборонено тримати в будинку більш як два фалоімітатори. У Колорадо не годиться цілувати жінку, коли вона спить, а в Коннектікуті, в місті Хартфорд, не можна цілувати дружину в неділю.

У Флориді легально дозволено тільки місіонерську позу, і під час сексу заборонено цілувати груди жінки. У Массачусетсі жінці також не дозволяється займати позу “наїзниці”.
У Міннесоте категорично заборонено будь-які статеві зносини з птахами. А в штаті Огайо жінкам не велять носити лаковані шкіряні туфлі, тому що, на думку американських законодавців, вони можуть відбити спідню білизну.

А от законодавці Боснії нещодавно стали на захист жінок з найсексуальнішим, на думку багатьох, кольором волосся – блондинок. У Боснії діє закон, що забороняє жарти й анекдоти про жінок з білим волоссям. Крім того, відповідно до цього закону, тепер будь-яка блондинка зможе подати в суд, якщо вважає, що хтось скривдив її через колір волосся. Бо ж жарти про блондинок дуже популярні в Боснії, як і в інших країнах, де вони асоціюються з розпусницями і тупенькими дівчатками.

 

Дата публікації: 27.06.2018 img Поділитися