Дизайн Квітник

Магія садових фігур. Казкові герої обіцяють цікаве життя

Здавна садовим скульптурам надавали особливого значення. Вважалося, що вони здатні впливати не тільки на життя рослин, але і на долю господарів.

Невеликі гноми приносили удачу і щедрі врожаї, тварини – здоров’я і довголіття. Мармурові скульптури людей рятували від самотності, а садові фігури казкових героїв обіцяли цікаве і насичене життя. Однак головне призначення садових фігур – надати саду і подвір’ю особливого стилю.

Будь-яка скульптура, фігура або композиція має гармонійно поєднатися зі стилем. Тому перед тим як змайструвати або купити скульптуру, визначтеся, де її поставите.

У романтичний сад з трояндами й альтанками гармонійно впишуться скульптури однотонні, із зображенням людей, квіти або витончені композиції.

Сад у сільському стилі можна прикрасити дерев’яними фігурами, скульптурами домашніх тварин і різними національними предметами.

Для стилю модерн підійдуть будь-які чудернацькі композиції з металу, мармуру, глини і навіть бетону.

Зауважте: керамічні мухомори матимуть безглуздий вигляд поряд із мармуровим фонтаном, а китайський дракон навряд чи прикрасить плетений тин.

Важливо також вдало підібрати тло. Маленькі скульптури краще розмістити на відкритих місцях. Садові фігурки мають добрий вигляд на тлі декоративних парканів, клумб, поряд з доріжками, лавками. Білі або бронзові великі скульптури пасуватимуть до високих дерев і стрижених кущів.

Дата публікації: 24.07.2017 img Поділитися