Здоров'я та краса Краса

Магазин косметики «Лазерхауз Cosmetics» став лідером ринку в Україні

Інтернет-магазин «Лазерхауз Cosmetics» — це результат багаторічної роботи величезної команди професіоналів. Фахівці, протягом останніх 10 років, збирали інформацію про найпопулярніші засоби, які з’являлися на світовому ринку, тестували і відбирали кращі з них для вас.

Центр «Лазерхауз» — експерт світу косметології

«Лазерхауз» — це мережа центрів лазерної епіляції і косметології, філії якої є практично в кожному місті. Зараз їх уже близько 50. Це говорить про те, що компанія стрімко розвивається і їй довіряють мільйони клієнтів по всій країні. Це все завдяки тому, що вони постійно розвиваються, шукають нові методики і технології, використовують новітнє обладнання. Їх фахівці відвідали десятки конференцій і тренінгів по всьому світу (Дубаї, Франція, Монако, Баку і ін.) Для того щоб кожен клієнт, залишаючи їх Центр ставав щасливіше.

Саме тому компанія має безліч нагород. Вже більше 3х раз вона ставала «Вибором року» серед салонів лазерної епіляції і косметології. Стала володарем нагород «Гордість медицини України-2015», «Велика спадщина Гіппократа», «Euro Aesthetic Award» та інших. Наявність такої кількості дипломів і нагород — це визнання професіоналізму та високої якості роботи косметологів, лазерних фахівців.

Менеджери-консультанти, які обробляють Ваші замовлення на сайті, також проходили навчання і постійно відвідують тренінги для поліпшення якості обслуговування.

Багатий каталог косметики вищої якості

Вся продукція, представлена в магазині, замовляється тільки у офіційних постачальників. Це виключає наявність підробок або неякісних товарів. Також вся вона має сертифікати СЕС.  

Використовуючи знання їх косметологів, під кожним засобом є докладний опис, рекомендації до застосування і склад. Також є фільтри по типу шкіри, бренду, лінійці і іншим категоріям. Це полегшить Вам пошук необхідного продукту. З основних напрямків там виділені такі добірки товарів:

  • Косметика для обличчя: миючі засоби, зволоження та живлення, спеціальний догляд (антивіковий, проти акне, для чутливої шкіри), захист від сонця, косметика для чоловіків.
  • Косметика для тіла (догляд, очищення, дезодоранти, креми для рук, інтимна гігієна);
  • Косметика для волосся (професійні шампуні, маски, сироватки і т.д).

Вигідні ціни на косметику

При покупці косметики на сайті https://laserhousecosmetics.com.ua/ у Вас враховується і ваша персональна знижка, якщо вона у вас є. Вартість продуктів не відрізняється від їх вартості в Центрах «Лазерхауз». Важливо, що при замовленні до 12:00 Ви можете отримати свій товар в цей же день. Працює інтернет-магазин щодня з 10:00 до 19:00.

Роблячи замовлення в інтернет магазині косметики «Лазерхауз Cosmetics» можете не сумніватися в якості і сервісі. Адже вони стежать за своєю репутацією і цінують кожного клієнта, без цього вони б стали найбільшою мережею лазерної епіляції і косметології в Україні.

  • матеріал розміщено на правах реклами
Дата публікації: 21.10.2019 img Поділитися