Відпочинок Діти

Лялька Лол: у чому секрет популярності кожної серії?

Улюблені іграшки є у кожного покоління. У сучасних дітей величезний вибір. Але, незважаючи на це, є безсумнівні лідери на ринку. У дівчаток найбільшою популярністю користуються іграшки Лол. Крихітні лялечки з величезними очима скинули з п’єдесталу навіть Барбі. Це подія викликала фурор на світовому ринку і ознаменувала початок нової епохи.

Оригінальні ляльки Лол: прогресивні технології та нестандартні дизайнерські рішення

Експерти вважають, що секрет популярності ляльок багато в чому базується на особливому підході до просування іграшок. Компанія MGA Entertainment відмовилася від класичних методів реклами. У соціальних мережах і на YouTube з’явилися ролики з розпакування іграшок. Ця стратегія спрацювала. Але все ж, головна причина успіху бренду – унікальні особливості, які мають оригінальні ляльки Лол:
● Зовнішність. Крихітні розміри ідеально підходять дитячій ручці. З цими ляльками зручно гратися.
● Величезні і виразні очі, стильні зачіски і вбрання – в образах проявляються найактуальніші тренди моди.
● Лол лялька виготовлена ​​з інноваційних матеріалів. Вона приємна на дотик, екологічна та дуже довговічна.
● Особливі навички. Лялечки змінюють колір при контакті з вологою, вміють плакати або плюватися, робити пі-пі, пускати воду через вушка.
Експерти компанії «Світ ляльок Лол» відзначають важливі фактори успіху. Це постійний розвиток і створення нових персонажів, несподівані сюрпризи, заховані в капсулах:
● 1-а серія з’явилася на ринку в грудні 2016 року. Вона блискавично побила всі рекорди популярності. Ляльки Лол купити мріяли всі дівчатка на планеті. 24 старші сестрички пахли полуничкою. За рідкісними героїнями з блискучим волоссям велося справжнє полювання.
● 2-а серія випускалася в 2 хвилі. Lol сестрички цього сезону заховані в світло-зеленій кулі. Спектр персонажів суттєво розширився.
● 3-тя Confetti Pop з’явилася до різдвяних свят 2017 року. 36 старших сестричок були заховані в жовтих кульках, змінився спосіб розпакування.
● В 4-й серії Surprise Under Wraps прочитати послання можна лише за допомогою спеціальної лупи.
● В 5-й серії з’явилася лялька Лол з волоссям. Тепер дівчатка можуть робити своїм улюбленицям зачіски.
Справжні шанувальники бренду знають все про цих лялечок. Батькам необхідно лише вибрати надійного продавця, який пропонує іграшки MGA Entertainment на вигідних умовах.

Куклы Лол купить

Інтернет магазин Лол Дол: гарантія якості та приємні ціни

Важливо уникнути найменшого ризику купити підробку. Інтернет магазин Лол Дол пропонує сертифіковані іграшки бренду. Ви зможете переконатися в оригінальності ляльок, їх відповідності екологічним стандартам до оформлення замовлення. Клієнти сайту lol-doll.com отримують тільки приємні сюрпризи.
Нерідко батьки йдуть на ризик і купують контрафактні іграшки через високу вартість оригінальних ляльок. Але клієнтам інтернет магазину Lol Doll не потрібно шукати компроміс між ціною і якістю. Компанія співпрацює з виробником безпосередньо. Ви зможете купувати лялечок за найкращою ціною в Україні.

Дата публікації: 20.06.2019 img Поділитися