LP знову приїде у Київ

Аналогів їй немає у всьому світі серед зірок музичного Олімпу. Лаура Перголіцци - це аленький квітка серед артистів сучасної сцени. Вона виділяється не тільки своєю творчістю, але й зовнішністю, звичками і способом писати пісні.

Шлях її на велику сцену був досить довгий і поступовий, але все ж ми шалено раді, що з-за лаштунків шоу-бізнесу до народу вийшла справжня перлина – LP.

Її обожнює весь світ. Концерти LP завжди аншлагові і проходять на “ура”. Як людина емоційна, артистка дуже відчуває вдячність і віддачу публіки. А це, в свою чергу, дає їй сили творити і дарувати нам неймовірно глибокі і чуттєві пісні.

У Києві LP дуже любить бувати з концертами. Зазначає, що українська публіка цінується щирістю і гостинністю. Виконавиця відвідувала нашу країну як із сольними концертами, так і в рамках одного з кращих фестивалів східної частини Європи – Atlas Weekend.

LP: історія народження легенди

Будучи дівчиною нетрадиційної орієнтації та ще й з андрогінною зовнішністю, в студентські роки артистка вигукувала: “Ну яка ж я Лаура! Це ім’я не для мене. “.

Так народився псевдонім, більш відповідний для неї, – LP. Лаура просто склала ініціали своїх імені та прізвища.

Сольна кар’єра LP почалася ще в самому початку Міленіуму. У 2001 артистка випускає свій перший збірник пісень під назвою “Heart-Shaped Scar”, що в перекладі означає “Шрам у вигляді серця”.

У 2004 виходить другий альбом Лаури Перголіцці “Suburban Sprawl & Alcohol” (дослівний переклад: “розростається пригород і алкоголь”).

Ці альбоми не принесли славу LP і співачка замовкла на десять років.

Далі трапився переїзд в Лос-Анджелес і Лаура з’ясувала для себе, що більш прибутковим виявилося написання пісень іншим артистом. Першою її, можна сказати, клієнткою виявилася Ріанна. Авторство композиції “Cheers” належить саме LP.

З цією справою пішло все простіше і за одним проектом було співробітництво з Шер, Бекстріт Бойз, Крістіною Агілерою та іншими відомими артистами. Але в якийсь момент Лаура зрозуміла, що в її арсеналі є композиції, які зможе заспівати і відчути тільки вона. Так зірка LP як виконавиці, вистрілила знову з новою силою композицією Lost on You “. І цієї потужності вистачило для того, щоб підкорити весь світ!

Сьогодні LP – затребуваний артист в масштабах всієї планети. Ми з легкістю дізнаємося її образ, фірмовий свист і чарує грою на укулеле. Не дарма ж її вибрали своїм Амбассадор американський виробник гітар Martin.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook