Консультація лікаря Сам собі лікар

Лікування раку підшлункової залози за кордоном

Рак підшлункової залози – одне з найважчих, прогностично несприятливих захворювань. За кордоном можна пройти лікування, яке в деяких випадках дозволяє вилікувати це захворювання або принаймні збільшувати тривалість життя пацієнта на кілька років.

Хірургічне лікування

По можливості лікування раку підшлункової залози за кордоном починається з хірургічної операції. Це єдиний спосіб, що дозволяє вилікувати хворобу у частини пацієнтів.

Панкреатодуоденальна резекція – основна операція для лікування раку підшлункової залози. Вона передбачає видалення її головки, а також дванадцятипалої кишки, інших розташованих поруч тканин, на які поширилася пухлина. Зазвичай ця операція робиться через великий розріз на животі. У розвинених країнах деякі лікарі виконують хірургічне втручання лапароскопічним методом, що дозволяє зменшити травму, знизити ризик ускладнень, скоротити реабілітаційний період і отримати кращий естетичний ефект.

Дистальна панкреатектомія – застосовується при локалізації пухлини в хвості підшлункової залози. Вона використовується рідше, оскільки при відповідному розташуванні новоутворення воно пізніше дає симптоми. Зазвичай рак виявляється в неоперабельний стадії.

Дистальна панкреатектомія передбачає видалення частини підшлункової залози, селезінки, а також розташованих поруч органів, залучених до онкологічного процесу.

Тотальна панкреатектомія – рідкісна операція з видалення всієї підшлункової залози. Застосовується, якщо пухлина не виходить за межі органу, але поширюється на всі його частини.

Інші методи лікування

Хіміопроменева терапія – комбінація системою терапії і променевої терапії – зазвичай застосовується після хірургічної операції з видалення пухлини. У багатьох випадках з хіміопроменевої терапії починають лікування, якщо пухлина є нерезектабельною. Іноді вона зменшується в розмірах настільки, що хірургічне втручання стає можливим.

За кордоном доступні новітні варіанти променевої терапії, включаючи модульовану за інтенсивністю променеву терапію і протонну терапію. Вони відрізняються меншим ризиком ускладнень.

При раку підшлункової залози з метастазами в печінку можливо їх придушення за допомогою абляції і хіміоемболізації.

При раку підшлункової залози 4 стадії проводяться паліативні процедури і операції. Вони спрямовані на усунення болю, жовтяниці, кишкової непрохідності.

Чому краще лікувати рак за кордоном

У найкращих онкологічних центрах за кордоном доступні новітні операції і консервативні методи лікування при раку підшлункової залози. Кілька причин, чому краще поїхати за кордон для боротьби з цим захворюванням:

 • Нові типи операцій, включаючи малоінвазивні (лапароскопічні), які дозволяють більш безпечно і менш травматично видалити злоякісну пухлину.
 • Нові варіанти променевої терапії забезпечують мінімальний ризик постпроменевих ускладнень з боку органів черевної порожнини завдяки точному наведенню радіації.
 • Можливе проведення неоад’ювантної терапії, щоб перевести пухлину в РЕЗЕКТАБЕЛЬНИЙ стан і потім видалити її.
 • Мінімальний ризик важких ускладнень хірургічного втручання – в кращих клініках світу летальність в 3 рази менша порівняно з середніми показниками.
 • Якісний догляд, підтримуюче, знеболювальне лікування в період відновлення після хірургічного лікування.
 • Доступність нових методів лікування, які знижують ризик рецидиву після операції або збільшують тривалість життя хворих з неоперабельним раком.

Куди звернутися

Щоб пройти лікування раку підшлункової залози за кордоном, ви можете скористатися послугами компанії Booking Health. Ми пропонуємо:

 • вибір клініки, лікарі якої спеціалізуються на лікуванні раку підшлункової залози;
 • забезпечення комунікації з лікарем;
 • скорочення періоду очікування початку лікування, запис на зручні для вас дати;
 • зменшення вартості лікування – ціни будуть нижчі через відсутність надбавок для іноземних пацієнтів;
 • підготовка медичної програми без повторення виконаних раніше досліджень;
 • комунікація з лікарнею після завершення лікування;
 • придбання і пересилання ліків;
 • організація додаткової діагностики або лікування за кордоном.

Фахівці Booking Health надають якісні сервісні послуги. Ми забронюємо для вас готель і авіаквитки, організуємо трансфер з аеропорту в клініку і назад.

Дата публікації: 25.01.2021 img Поділитися