Здоров'я та краса Краса

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?

Осінні образи без верхнього шару одягу уявити важко, якщо ви звичайно не живете в тропіках. Елегантний вік вимагає від жінок більш уважного ставлення до вибору верхнього одягу. Чи варто купувати куртку або віддати перевагу модному пальто? Стилісти вважають, що в ідеалі, повинні бути обидві речі, щоб ви могли створювати велику кількість різних аутфітов.

Але не завжди бюджет дозволяє зробити відразу дві покупки.

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 1Так що краще: куртка або пальто?

Часто кажуть, що куртка більш практичний і універсальний варіант, тому її вибирають зрілі пані. Якщо правильно підібрати тканину, то можна просто протерти куртку після негоди, висушити її набагато легше ніж пальто. Навіть куртка з не практично матеріалу відмінно підходить для осені – вона коротка, її НЕ забрьохані.

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 2

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 3

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 4

Але прихильники пальто стверджують, що крім практичності важлива ще й упевненість у собі, своїй красі. А це відчуття реально тільки якщо ви виглядаєте максимально елегантно. Шикарна річ змушує випрямляти спину, піднімати голову, подавати себе з більш виграшній боку. У куртці домогтися таких змін досить складно. Пальто ж, якщо вибрано вдало, змінює жінку в кращу сторону. Головне, врахувати особливості складання.

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 5

Пальто-халат варто купувати тим, кому є що показати в зоні талії – це головний акцент моделі. Оверсайз безумовно сяде на будь-яку фігуру, приховає недоліки, але тут дуже важливо вибрати правильну довжину.

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 6

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 7

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 8

Взагалі довжина пальто – досить важливий аспект. Невисоким жінкам краще зупинитися на довжині по лінії коліна. Високі можуть дозволити собі максі. До речі, якщо надіти штани в тон пальто, візуально ви будете виглядати на кілька сантиметрів вище.

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 9

Куртка або пальто: що вибрати на осінь?  - 10

Вибір верхнього одягу для осені відповідальне завдання. Річ має не тільки йти вам, але і відповідати вашому способу життя.

Дата публікації: 28.10.2020 img Поділитися