Дім Садиба

Красиві шпалери для ремонту в квартирі-студії. Як обрати?

Шпалери для квартири студії повинні підбиратися особливо ретельно, адже одне приміщення поєднує в собі декілька різних тематичних локацій.

Квартира-студія приваблює багатьох наявністю вільного простору, відчуттям легкості та розкутості. Атмосферу невимушеності і комфорту здатні додатково підкреслити шпалери. І навпаки – «невдале» настінне покриття може звести нанівець численні зусилля господарів по створенню вишуканого простору.

Шпалери для квартири студії повинні підбиратися особливо ретельно, адже одне приміщення поєднує в собі декілька різних тематичних локацій. Це і вітальня, і зона відпочинку, і їдальня з кухнею… А ще – місце для дитячих ігор, робочий кабінет, затишний куточок для заняття рукоділлям та багато іншого. Як же задовольнити всі очікування? Сподіваємося, поради наших дизайнерів допоможуть вам.

Шпалери в кімнату та стиль інтер’єру

В компактних студіях слід уникати складної стилістики, з різноманіттям декоративного оздоблення. Краще віддати симпатії сучасним напрямкам дизайну:

 • лофт
 • еко
 • фьюжн
 • кантрі
 • хай тек
 • етно
 • мінімалізм

Не замовляйте занадто яскраві шпалери в кімнату, допустимий максимум – не більше двох базових кольорів і трьох їх відтінків. Якщо ж ваша душа просить насичених барв і свята, компромісним варіантом стануть точкові акценти на стіні. Це можуть бути як яскраві елементи шпалер, так і інші предмети інтер’єру – картини, полички, світильники тощо.

Сучасні виробники пропонують шпалери для квартири студії на будь-який смак: https://art-oboi.com.ua/ua. Це розкішні орнаменти в екзотичному етно-стилі, і загадкові фрактали, і фото з зображенням квітів, і імітація фресок та багато іншого.

Для стилю мінімалізм доречніше добрати однотонне покриття пастельних кольорів. Лофт неможливо уявити без брутальної цегляної стіни (зображення якої може бути надрукованим на папері), а кантрі традиційно асоціюється з рослинним орнаментом або смугастими шпалерами. Стиль фьюжн передбачає використання насичених кольорів, тому потребує професійного і виваженого підходу.

Популярні дизайнерські прийоми

Більшість експертів схиляється до думки про необхідність візуального зонування окремих функціональних частин у студії. Найпростішим способом відділити спальню від обідньої локації чи зони прийому гостей є наклеювання різних типів шпалер в квартирі студії:

 • Для досягнення гармонійності необхідно підібрати два-три види шпалер у схожій кольоровій гамі. Наприклад, темно-зелений, ментоловий та «яскравий лайм» або бежевий, золотавий та помаранчевий.
 • 3 D шпалери в кімнаті здатні візуально розширювати простір. Особливо вдалим рішенням є зображення з вираженою перспективою (водоспади, лісні галявини, морське узбережжя тощо). Об’ємні геометричні фігури, лабіринти та колажі створюють ефект додаткового місця. Важливо: світлина наклеюється тільки на одній, центральній стіні.
 • Дрібний принт робить приміщення просторим і дозволяє розмістити більше меблів. Фотошпалери з великим малюнком не повинні перекриватися шафою чи полицями. Це висуває певні обмеження до меблювання.
 • Додати низенькій студії висоти допоможе принт-смужка або ж шпалери з імітацією колон, барельєфів.
 • Вибираючи шпалери в 1-кімнатну квартиру, не забувайте про розподіл кольорів на холодні та теплі. Для приміщення потрібно замовляти покриття одного спектру – холодного (блакитний, синій, фіолетовий, сріблястий) або ж теплого (жовтий, червоний, рожевий, зелений).

В інтернет-магазині «Арт-Шпалери» можна купити сучасні шпалери найвищої якості та перетворити свою квартиру на осередок затишку і високого стилю.

 

Дата публікації: 17.06.2022 img Поділитися