Вазони Дизайн

Маленькі і дуже милі: красиві ідеї композицій із сукулентів

Ми зібрали для вас цікаві фотоідеї композицій із сукулентів, які можна зробити своїми руками. Така композиція стане окрасою вашої оселі чи офісу або ж чудовим подарунком чи альтернативою традиційному букету.

Сукуленти – мабуть, одні з найменш вибагливих рослин. Адже вони мають тканини, здатні запасати воду. Тому навіть у найбільш посушливу і найспекотнішу погоду не потребують частого поливання. А ще вони бувають найрізноманітніші: їх налічується понад 10 тисяч видів. З них створюють ландшафтні композиції, садять як акцентні рослини,  вирощують у кімнатних умовах.

Сукуленти як вазони мають багато переваг: вони не потребують частого поливу та особливих умов вирощування, добре почуваються поряд акваріумами та фонтанчиками.  А ще вони здебільшого повільно ростуть, тому ідеально підходять для створення різноманітних композицій.

У ролі горщиків для сукулентів використовують скляні флораріуми, прозорі кулі, келихи, чашки, скриньки, багатоярусні тарілки, кору дерев, мушлі, взуття та практично будь-що, куди можна помістити ґрунт для невеликого корінця рослини.

Ми зібрали для вас цікаві ідеї композицій із сукулентів, які можна зробити своїми руками. Така композиція стане окрасою вашої оселі або ж чудовим подарунком чи альтернативою традиційному букету.

Дата публікації: 14.06.2022 img Поділитися