Вазони Дім

Красива небезпека: які вазони негайно забрати з дитячої кімнати

Деякі вазони можуть викликати опік, набряк гортані і нашкодити зору. Будьте обачні!

Деякі популярні кімнатні рослини, якими ми милуємося і захоплюємося, є дуже небезпечними. Особливо для дітей! Такі рослини у жодному разі не можна ставити у дитячій кімнаті, хай які вони красиві і невибагливі.

Рослини з великою зеленою масою поглинають уночі багато кисню, тому їх не можна тримати в кімнаті, де спить дитина.

Не варто вирощувати там рослини-алергени і кактуси.

Однак по-справжньому небезпечними є отруйні рослини. Серед них трапляються настільки токсичні види, що можуть спричинити опік.

До отруйних належать ті, що при відриванні листка або ушкодженні стебла виділяють біле молочко. Такими є рослини родини ароїдних (дифенбахія, монстера, алоказія).

Вони дуже гарні, але не варто забувати про те, що вони можуть завдати шкоди. При потраплянні до рота отруйний сік може спричинити набряк гортані та слизової оболонки рота, при потраплянні в очі – кон’юнктивіт і зміни в рогівці.

Не менш отруйними є рослини родини молочайних (пуансетія, кротон, молочай, акаліфа та ін.). Дуже небезпечні олеандр, аденіум, мандевіла і катарантус. Сік цих рослин містить велику кількість алкалоїдів і глікозидів. При потраплянні до організму може спричинити порушення серцевої діяльності, а у великих дозах стає смертельно небезпечним.

Високотоксичною є азалія: якщо шматочок її листка потрапить у шлунок, почнуться судоми і кольки.

Дата публікації: 23.02.2018 img Поділитися