Діти Сім'я

Кращі навчальні конструктори LEGO

Світ пізнається дитиною під час гри. З самого дитинства ми починаємо розпізнавати предмети, перебираючи кубики і м’ячики. Для школярів, що освоїли тонкощі віртуальної реальності на платформах iOS і Android примітивних кубиків недостатньо. Як відволікти дитину від комп’ютера і навчити чомусь корисному?

Корпорація Лего десятиліттями розробляє навчальні конструктори для дітей різного віку. У наші дні до звичних цеглинці додалися:

  • надточне масштабування оригіналів шедеврів світової архітектури в серії LEGO Architecture
  • неймовірно докладні знання про життя доісторичних тварин в серії LEGO Jurassic World;
  • технологія доповненої реальності в серії. LEGO Hidden Side

LEGO City

Знайомство з навколишнім світом для дітей 5-12 років. Це можливість побудувати власне місто, зрозуміти взаємодію служб життєзабезпечення. Гра лего місто розвиває логічне мислення, уяву і прищеплює практичні навички життя в суспільстві.

Популярні сюжети конструктора:

  • пожежна станція;
  • космічна станція;
  • аеродром;
  • поліцейський відділок;
  • будівництво;
  • залізна дорога.

LEGO Creator 

Це максимум творчості та фантазії, втілені в реальні фігурки роботів, машин, механізмів і апаратів далекого майбутнього. Творці конструктора дозволили дітям самостійно придумувати образи, відштовхуючись від декількох прототипів. Є можливість вибудовувати свою сюжетну лінію, вигадувати персонажів, обігравати деталі конструктора.

LEGO Ideas 

Безпрецедентний експеримент компанії: серія ігор, яка виникла на основі саморобок фанатів Лего. Розмістивши свою модель на спеціальному сайті і набравши 10000 голосів, автор має право розраховувати на випуск своєї моделі в масовому виробництві. Так виникли комплекти «Теорія Великого вибуху», присвячені діяльності NASA і десятки інших. Можливо, у вас вдома росте маленький геній?

LEGO Education

Готові посібники з природничих наук і технічних дисциплін. Цікавий розвиваючий симбіоз кубиків і деталей з навчальними програмами та елементами програмування. Комплекти наочно демонструють процес отримання сонячної енергії, наукові експерименти, роботу сервомоторів і тисячі цікавих відкриттів науки і техніки. Сплав домашнього та шкільного навчання в конструкторах Лего дозволяє наочно побачити і самостійно створити чудеса науки.

Дата публікації: 29.08.2019 img Поділитися