постава

Коректор осанки для дітей: як він допомагає уникнути розвитку сколіозу та інших вад осанки

Як здоров'я дитини залежить від її постави? Яких проблем дозволяє уникнути коректор осанки? Як правильно і скільки часу його носити?

Коректор осанки для дітей: як він допомагає уникнути розвитку сколіозу та інших вад осанки

Він непомітний і простий у використанні, його можна носити як під, так і поверх одягу, підтримуючи правильну поставу в повсякденних ситуаціях, перед комп’ютером або в школі. Дитині достатньо носити коректор осанки 1-3 години на день.

  • Коректор осанки запобігає сутулості та округленню спини, гарантуючи миттєву корекцію постави та розкриття грудей.
  • Виправляючи поставу, ви зміцнюєте м’язи спини і пресу.
  • Зменшує біль у шиї та спині – тримає плечі внизу та позаду.
  • Правильна постава покращує самопочуття та знижує рівень стресу, одночасно зміцнюючи м’язи спини.
  • Коректор осанки для дітей зручний, регульований і тонкий, тому його можна носити його під одягом.
  • Нагадуючи тілу про правильну поставу, він допомагає зменшити ризик хворобливих ускладнень, таких як біль, спричинений постійною напругою.
  • Коректор осанки має ремінець на липучці, який дозволяє легко надягати, знімати та регулювати його під час носіння. Це зручно і непомітно.

Користь коректора для дітей

Регулярне використання коректора допомагає уникнути перекосів у хребті та м’язового дисбалансу, допомагає збільшити міцність м’язів спини та утримувати правильну осанку.

Завдяки коректору осанки дитина стає більш впевненою у своїх діях, правильно сидить за столом, ходить без складнощів, що важливо для її здоров’я та самопочуття в цілому.

Коректор осанки для дитини можна купити в магазинах ортопедичних товарів або в інтернет-магазинах. Щоб користуватися коректором, дитина повинна надіти його на спину перед виходом з дому, а потім – зняти.

Користь правильної постави для здоров’я нескінченна. Починаючи з впевненості, правильна постава допоможе вашій дитині виглядати та почуватися здоровішою. Якщо ваша дитина практикує правильну поставу в повсякденному житті з раннього віку, ви можете запобігти болю в спині.

Утримання вертикальної пози дозволить дихальним шляхам вашої дитини відкритися, допомагаючи їй дихати правильно. Коли дихальні шляхи починають відкриватися, до голови надходить більше кисню. Це дозволяє крові переносити достатню кількість кисню до всього тіла, що сприяє здоров’ю дитини. Низький рівень кисню може створити незліченні проблеми зі здоров’ям людини, включаючи мігрень, сильний біль у всьому тілі, низький рівень енергії та навіть проблеми з серцем. Крім того, утримання у вертикальному положенні сприяє тому, що дитина стане ще сильнішою, просто маючи кращу поставу!

Як довго дитині потрібно носити педіатричний корсет?

Ми знаємо, що дітей важко змусити щось робити протягом тривалого часу. Ось чому ми рекомендуємо, щоб ваш син або донька зменшили тривалість носіння. У міру того, як їм стане зручнішим кріплення для спини, збільшуйте тривалість носіння. Почніть із тридцяти хвилин і поступово збільшуйте час до трьох годин залежно від рівня комфорту.

Чому важливо працювати з поставою дітей?

Дитині, яка росте, необхідно виробити звичку до вертикальної пози, щоб зміцнити м’язи, які утримують природний S-подібний вигин хребта. Години за книгами, iPad або екраном змінюють положення хребта, розслаблюють м’язи живота, а плечі, шия та голова нахиляється вперед. Це створює велике навантаження на поперековий відділ хребта, шию і плечі. М’язи шиї у дітей ще не повністю розвинені, і навантаження голови вагою 10-12 кг, яка має бути збалансованою безпосередньо на хребті під кутом висіння вперед, викликає біль і погану поставу, а тіло, що росте, не має сил утримувати осанку у вертикальному положенні. Намагайтеся скоротити час перед екранами і заповнити його великою кількістю перерв для руху. Краще лежати на животі над iPad, а не сидіти в поганій позі.

Правильна постава допомагає уникнути втоми

Гарна постава сприяє кращому настрою. Існують дослідження, які показали, що студенти, які сутуляться, мають тенденцію думати більш негативно, тоді як студентам, які мають гарну осанку, легше мислити позитивно. Домашнє навчання досить складне. Не потрібно додавати негативу через погану поставу!

Правильна постава зменшує біль у голові, шиї та спині

Це одна з найбільш очевидних переваг правильної постави, тому що більшість із нас відчували певний біль внаслідок неправильної постави. Якщо ваша дитина проводить більшу частину свого часу, згорбившись за комп’ютерним столом, вона може почати страждати від болю в шиї або спині. Це вплине на сон, увагу та, як згадувалося раніше, на загальний настрій. Якщо ваша дитина починає скаржитися на головний біль, перевірте її поставу! І подумайте про обмеження часу, проведеного перед екраном.

Правильна постава дозволяє органам функціонувати оптимально

Сутулість обмежує об’єм легенів. Грудна клітка недостатньо розширюється при вдиху, ї легені не можуть забезпечити якісне дихання. Легені – не єдиний орган, який страждає. Погана постава може уповільнити роботу кишківника, викликаючи запор і біль від утворення газів.

Правильна постава покращує навчання та пам’ять

Ваша дитина не тільки отримує необхідний кисень, коли тримає правильну поставу, але й покращує свою концентрацію, розумову працездатність і пам’ять. Коли діти сидять перед екраном і намагаються вчитися, їм, ймовірно, важко запам’ятовувати те, що вони вивчають, через неправильну поставу, а також через відсутність рухів.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook