Сім'я Стосунки

Коли вас переповнює гнів і ви “закипаєте”, зупиніться на мить…

У соцмережах зараз багато дописів з обуренням: “Виїхала за кордон – зрадниця. Чоловік разом з тобою виїхав з міста, не залишився в добровольцях – боягуз. Зробила манікюр – сучка”…

У соцмережах зараз можна побачити багато дописів з обуренням та критикою на адресу наших же земляків. А може причина гніву зовсім в іншому? У цьому спробувала розібратися Лідія Бабич.
“Посміхаєшся на фото, значить, не співчуваєш катастрофі в країні. Влаштувалась на роботу – егоїстка. Працюєш не безкоштовно – лише гроші в голові. Виїхала за кордон – зрадниця. Знайшла за кордоном дитині садочок – хизуєшся, жируєш. Чоловік разом з тобою виїхав з міста, не залишився в добровольцях – боягуз. Сьогодні змогла не плакати  – безсердечна. Зробила манікюр – сучка. Зустрілась з подругою – не час розважатися.
Багато хто відчуває ненависть просто як фон. Безсила лють до чудовиська, якого хочеться фізично задушити – але немає змоги. Зараз бажають цього подумки, мабуть, мільйони українців”.
При цьому люди направляють ці свої негативні почуття на інших людей. Натомість коли у вас всередині закипає лють, спитайте себе: можливо, я не ту людину обрав за мішень для ненависті?..
Дата публікації: 11.03.2022 img Поділитися