Сім'я Стосунки

“Коли дружина викликає огиду…”. Обов’язково потрібно прочитати усім!

Ця деталь невблаганна і пронизлива, як свист хлиста в повітрі. Наші другі половинки – це наші відображення в дзеркалі життя. І чим більше ми з ними прожили, тим більшою мірою ми схожі один на одного. Коли відображення стає огидним – це не означає, що дзеркало запилилося. Можливо, щось не так із самою фізіономією!

Дружина погладшала за останні роки? Замість залу надає перевагу пиві? Швидше за все, і чоловік їсть смажені пельмені зі страшною швидкістю. У будинку завжди лежить чоловіча їжа, від якої неможливо позбутися, алкоголь та інші шкідливості. Можливо, ця ж дружина стала б красунею в обіймах молодого фітнес-тренера?!

Чоловік не вміє заробляти? Швидше за все, що і дружина нічого не робить, а тільки пиляє гілку, на якій сидить. Ні відпочити як слід не дає, ні потрібні зв’язки підтримувати через неї не виходить. Сама теж нікуди не рухається, хорошу роботу не шукає. Тільки й торочить: «Коли будуть гроші, коли, коли?!!» – от і вся її допомога.

Дружина “обабилась” і отупіла в декреті? Швидше за все, чоловік не надто інтелектуальний і замість розумних бесід обирає відпочинок від дитячого крику у коханки. Та й про допомогу дружині давно забув. Носиться по друзям і знайомим, аби вдома не сидіти, а сам туди ж – висувати претензії.

Одним словом чоловік і дружина – це система сполучених посудин. І проблеми у них завжди спільні або взаємопов’язані. Люди інтуїтивно відчувають це, і чим більше не подобаються собі самі, тим більше намагаються змінити іншого – тому, що це легше. Насправді подіяти на систему можна і з іншого боку – спробувати почати з себе.

Помічали, що в суспільстві спортсменів люди підтягуються, починають стежити за харчуванням. А в суспільстві товстунів – навпаки розслабляються? Що поруч з успішними часто успішні друзі, а поруч з невдахами – невдахи? Єдиний спосіб розімкнути ланцюг взаємних віддзеркалень – змінити себе.

Не потрібно боятися, що тоді від улюбленого доведеться піти з причини різниці інтересів – людина поруч абсолютно точно не залишиться колишньою. Пару тижнів або місяців наполегливості – і відображення почне радувати. В ньому з’являться нові чарівні риси, яких так не вистачало.

Інша справа, що це пекельна праця на світі – починати з себе. Куди простіше сказати комусь: «Моя дружина стала жирною! Як її схуднути? Я не зобов’язаний перекидатися в ліжку з бегемотом!» Або: «Мій чоловік зовсім знахабнів – копійки в дім приносить!»

Задумайтесь про це.

За матеріалами

Дата публікації: 14.07.2020 img Поділитися