Колір очей чоловіка може розповісти про стосунки з ним

За допомогою жестів люди можуть обдурити, але погляд завжди видасть людину. Фізіогноміст Павло Агєєв розповів, як за кольором очей визначити характер та звички чоловіка. Запам’ятайте, щоб не помилитись і знайти свою половинку.

Сині

Чоловіки з цим кольором очей дуже чесні та відкриті до світу. Вони такі ж легкі та приємні, як синє небо. Вони мають достатньо сил і амбіцій, щоб реалізувати всі свої мрії в реальність. Ці чоловіки готові піти на все заради коханої. Але ці чоловіки дуже вразливі, і багато хто маніпулює ними для власної вигоди.

Карі

Гарячі чоловіки — ось перше, що спадає на думку. Ці чоловіки люблять ризикувати та не бояться пригод. Будь-яку перешкоду на своєму шляху вони подолають із гідністю. Але крім цього, вони дуже егоїстичні і у стосунках завжди прагнуть домінувати та здобути владу. Перед тим, як зв’язати своє життя із цим гарячим чоловіком, добре дізнайтеся його.

Сірі

Творчий чоловік, який багато літає у хмарах і мріє про інші світи. Заслужити довіру цього чоловіка досить складно, вони не люблять розкриватися та ділитися. У стосунках з таким чоловіком треба бути «мамочкою»: давати кохання та ласку, та допомагати у реалізації цілей.

Зелені

Пристрасна та суперечлива натура. Заради коханої жінки готові на будь-яку авантюру. А придбавши серце однієї красуні, вони відразу ж шукають нове вільне серце. Якщо ви хочете побудувати стосунки із зеленооким чоловіком, то навчіться приховувати свої почуття та залишатися нерозгаданою та таємничою для нього.

Поради від розлучених жінок, для тих, хто хоче зберегти шлюб

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook