Картопляний цвіт – дар Божий. І поліартриту, і виразки як не було!

Повторюйте курс лікування до тих пір, поки не будете бігати як 18-річні. Я вже пенсіонерка. Але ще з молодості цікавилася лікарськими травами. А цей рецепт просто фантастичний. Мені дуже допоміг.

Хто страждає від поліартриту, остеохондрозу, виразки шлунка, допоможе картопляний цвіт – це просто Божий дар. Випробувано на собі: лікуюся від поліартриту.

Як тільки картопля зацвіте, необхідно назбирати квіток зі стеблинками і в тіні насушити. Жменю сухого цвіту ви кладете в пляшку 0,75 л і заливаєте 600 грамами спирту-краще міцною самогонкою. Поставте на два тижні в темне місце, і ваші ліки готові.

Втирайте на ніч в коліна, а вранці змивайте їх. І так всю пляшку. Якщо поліартрит дуже запущений, зробіть перерву, приготуйте настойку заново і повторюйте курс до тих пір, поки не будете бігати, як 18-річні. 

Це ще й прекрасний засіб при виразці шлунка з будь-якою кислотністю. Настоянка готується так: три стеблинки цвіту залити 4 ст. ложками окропу. Нехай хвилин 30 постоять в духовці, на краю грубки, але щоб не кипіли. За 15 хвилин до їжі приймати настій по 1 ст. ложці три рази в день. Кожен день готуйте нову порцію настоянки. Пити 10 днів, потім 20 днів перерва.

Я особисто вилікувала у себе таким чином виразку 12-палої кишки. Коли після курсу лікування пішла на ФСГ, лікар сказав, що виразки немає, він бачить тільки рубець, і запитав, чим я лікувалася. До речі, і брат мій вилікував собі виразку 12-палої кишки, і ще 15 осіб вилікувалися таким же способом. Що стосується остеохондрозу, то настоянки, що ви готуєте для поліартриту, використовуйте для компресів: змочіть марлю і прикладіть до хворого місця. Залиште на ніч, укутати чимось теплим, а вдень змийте.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook