Майстер-клас Садиба

Кам’яний млин. Декор для саду своїми руками

Це скульптура, клумба і підставка для вазонів водночас. Зробити її під силу кожному.

Щоб прикрасити подвір’я не обов’язково звертатися до ландшафтного дизайнера і витрачати багато грошей. Декор можна зробити власноруч.

  1. Треба спершу викопати яму діаметром 1 м і завглибшки близько 10 см, залити у неї фундамент, змішавши цементний розчин зі старою битою цеглою.
  2. Як каркас для млина можна використати три шини від машини, поставивши їх одна на одну. На них поставити стару металеву миску, перевернувши її догори дном, далі диск від колеса, а на нього перевернуте старе пластмасове відро. Таким чином вийде конструкція, звужена догори.
  3. Можна використовувати будь-які інші підручні засоби залежно від того, млин якого розміру ви хочете спорудити.
  4. Каркас треба обкласти камінням, приклеюючи його до основи за допомогою міцного цементного розчину (1 частина цементу : 2 частини піску).
  5. Коли дійдете до рівня пластмасового відра, треба просвердлити його наскрізь (зробити дві дірки) і вставити металеву палицю для майбутніх крил млина.
  6. Далі обкласти каркас камінням доверху (до дна відра). Дно відра краще не обкладати, оскільки на нього потім зручно ставити горщик із квітами. Крила змайструвати з дерева, пофарбувати й одягнути на вісь.
  7. Змайструвати млин досить просто і з інших матеріалів, наприклад, дощок.

Дата публікації: 13.02.2018 img Поділитися