Відпочинок Діти

Іграшка бейблейд: особливості, правила і хитрощі гри

Якщо ви не можете придумати, що подарувати дитині, хорошим рішенням може стати придбання захоплюючої гри «beyblade», що прийшла до нас з Японії, яка, як відомо є джерелом цікавих і захоплюючих розваг.

Гра з’явилася на світ ще в 1999 році, але стала набирати популярність відносно недавно. Гра зроблена на основі однойменного мультсеріалу, який користується великим успіхом серед підлітків. На цей час має безліч шанувальників у світі. Іграшка підходить малюкам старше п’яти років, але здатна зацікавити підлітків і дорослих людей. Підібрати найсучасніший Бейблейд можна в відомому всім блейдерам інтернет-магазині https://leva.com.ua/ua/bayblade/

Правила та особливості гри Beyblade

Комплект складається зі спеціальної арени з бортиками та різними пастками для підвищення інтересу, пускових пристроїв і Волчков, які називаються блейд або «звірі». Механізм гри полягає в тому, що гравці одночасно за допомогою пускового пристрою запускають свої блейд на арені. Кожен звір крутиться як дзига з різною швидкістю і в різних напрямках. На поле починається справжня битва, де диски стикаються, вибиваючи противника за межі поля, розвалюючи його на частини або намагаючись зупинити його рух. Самостійно зупиняти дзиги заборонено, це прирівнюється до програшу. Виграти в битві зможе той, чий блейд залишиться останнім. Щоб стати переможцем турніру потрібно постаратися навчитися правильно грати та, звичайно, мати досить везіння.

Сам механізм запуску полягає в тому, диск закріплюється на пусковому пристрої, вставляється тросик і повертається так, щоб блейд опинився під ним. Далі шнурок різким рухом витягають, що дає іграшці розгін.

Якщо під час битви диск падає на підлогу, суперник отримує очко, а якщо він приземляється на арену, то бал отримує той, хто його запустив. Якщо ж він потрапляє за межі поля, то гравець отримує штрафний бал. Коли кількість штрафних балів досягає 3, то противник виграє 2 призових балів. Також призове очко заробляє той, чий дзига залишиться на поле останнім. Коли один блейд зачіпає огорожу арени, всі його суперники заробляють 3 бали, а бій починається знову. Переможцем оголошується володар 7 призових очок.

Хитрощі гри Бейблейд

Тут є безліч тонкощів, які вносять додатковий інтерес в ігровий процес.

У комплект входять карти, які необхідно вигравати, і вони допоможуть надалі. Відповідно до них у гравця буде своя схема гри, з якої вони допоможуть. За умови, що картка такого ж кольору, що і пусковий пристрій, гравець отримує бонус.

Є і ще хитрощі:

DRACIE (черепаха духу) може допомогти гравцеві затримати свій диск. Коли всі суперники вже почнуть запускати свої снаряди, гравцеві дозволено затриматися мінімум на п’ять секунд.

А щоб отримати ще більшу перевагу, може стати в нагоді Dragon Storm (дракон духу). За допомогою його суперникові доведеться крутити блейд нестандартним чином, наприклад, лівою рукою або правою, якщо він лівша.

Ще є функція «Фенікс духу», яка допускає використання механічних пускових механізмів.

Спочатку здається, що гра легка і нехитра, але для перемоги кожному учаснику турніру потрібна своя стратегія і точність. Необхідно навчитися знаходити баланс між швидкістю диска і його масою, розраховувати траєкторію руху, а також повірити у своє везіння.

Різноманітність видів

За час існування гри було розроблено три різних покоління Блейд, кожен з яких був більш досконалий і технологічнішими минулого. Блейд останньої серії складається з безлічі елементів, які легко замінити та з яких можна зібрати абсолютно ексклюзивний екземпляр, що підходить для вас. Заглянувши за адресою – Київ, вул. Васильківська 53А можна вибрати для дитини вподобану іграшку. Або зателефонувати – + 38- (095) -229-78-47 і задати менеджеру питання про наявність асортименту.

Для цього можна вибрати дзига один з безлічі видів:

  • атакуючий Волтраек;
  • стійкий, сталевий Зейтрон, Зака;
  • балансуючий Спрайзен;
  • Захисний Вайврон.

 Існує величезний вибір бойових Блейд:

  • Шторм-пегас;
  •  Дрєгон;
  • Фафнір;
  • Роктавр;
  • Луінор;
  • Діаболос.

Кожен має свій набір навичок і суперздібностей, а також специфічний зовнішній вигляд. Досить знайти свого улюбленця і навчитися використовувати його по максимуму.

Така гра стане відмінним способом провести дозвілля в сімейному колі або в компанії. Процес захоплює з самого початку, незалежно від віку гравця. Бейблейд не зможе швидко набриднути, оскільки крім самого процесу битви інтерес представляє ще й отримання свого ідеальної дзиґи. Потрібно знайти баланс і обрані надздібності, а також навчитися грати саме цим Блейд. Це відмінний подарунок для дітей будь-якого віку та їхніх батьків.

Дата публікації: 01.10.2020 img Поділитися