Здоров'я та краса Краса

Грибок на нігтях у спеку лікують сіллю

Грибок на ногах є одним з найчастіших та розповсюджених захворювань, яке спостерігається більш ніж у чверті всіх людей. Лікування грибка нігтів на ногах народними засобами сприяє вирішенню проблеми на початку розвитку патології.

Грибок на нігтях виникає не тільки через недотримання гігієни, а й через спеку. Влітку вистачає кількох годин, щоб після носіння туфель чи кросівок на кілька тижнів або й місяців забезпечити себе грибком. Це інфекція, яка проникає в тріщини нігтя або ранки на шкірі, яка змінює колір нігтя і потовщує його, викликаючи неприємні відчуття. Джерело

“Якщо її не лікувати, вона буде накопичуватися і поширюватися на інших нігтях та шкірі. Тоді, щоб людина не взує, їй буде боляче ходити, – каже столичний дерматолог Кирило Тимощук. – Інфіковані нігті жовтіють і розшаровуються, тому не дуже естетично виглядають у літньому взутті”.

Можна щодня робити соляний розчин. У глибокій мисці змішати 3 ст. л. кам’яної солі, 2 краплі ефірної олії чайного дерева та 3 склянки води.

Залити її теплу, щоб сіль розчинилася. Тримати ногу 10–15 хв. Потім сполоснути і витерти насухо.

Після цього в літрі теплої води розчинити 1 ч. л. кам’яної солі. Зубчик часнику пропустити через прес. Додати 5 ст. л. солоної води. Перемішати.

За 5 хвилин покласти у шматок марлі й відтиснути сік. Уранці й увечері мастити цим ніготь.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 02.06.2019 img Поділитися