Здоров'я та краса Народна медицина

Горілка на березових бруньках. Рецепт засобу проти 100 недуг

Це чудовий засіб як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування. Таку горілку (правда, в дуже малих дозах) навіть діткам для профілактики застуди дають!

“Я навіть дітям таку настоянку даю! – Григорій Куліш із Житомирщини. – Звісно, не чарку! Даю по чайній ложці на ніч, коли ноги намочать чи носом шмигають, а вранці вони здорові. Ця настоянка у нас на всі випадки життя, і внутрішньо, і зовнішньо”. 

Багато років тому свекор пана Григорія рубав дрова. З усього розмаху вдарив по поліну, і сокира відскочила в ногу, увійшла прямо в гомілку.

Кров зупинили, а що робити далі, не знали, тому що до найближчої лікарні – більше 20 кілометрів по ґрунтовці, і везти нікому. Тоді сусідка принесла якусь настоянку.

Сказала свекрові зціпити зуби і буквально влила йому в рану рідину, а потім дала чарку її випити. Кожен день робили перев’язки, обробляючи рану сусідчиною настоянкою. У результаті рана загоїлася без ускладнень, тільки рубець залишився.

Як з’ясувалося, це була горілка, настояна на березових бруньках. “Тепер вона завжди є в моєму холодильнику“, – каже чоловік.

Розповів, як готує її: “Напровесні збираю березові бруньки (вони не повинні розпуститися), заливаю горілкою і ставлю в холодильник на дверцята. На 200-грамову склянку горілки трохи менше половини склянки бруньок. Спробуйте зробити. Зайвим цей настій точно не буде”.

Дата публікації: 05.03.2018 img Поділитися