Дім Садиба

Головні прикмети про гроші, до яких прислухаються багаті люди

Багато хто вірить й досі в різні забобони. Особливо це стосується фінансового добробуту й виявляється, що недостатньо однієї праці. Тому, прислухаються до різних народних прикмет, які принесуть успіх й відкриють нові можливості.

Грошове дерево

Так ще називають кімнатну рослину – товстянку, яку вважають магнітом для енергії багатства. Коли пересаджуєте рослину в інший горщик, покладіть на дно 3 монетки, на процвітання та вдачу. При цьому промовте: «як монети під землею залишаються, енергію багатства деревцю дають, так і у мене гроші в будинку множаться, не переведуться».

Для посилення свого фінансового становища, візьміть з кожного заробітку копійку та покладіть під стовбуром деревця чи на блюдце під вазоном. При отриманні нового доходу, міняйте копійку на нову.

Безпечні місця

Двері та вікна вважаються місцями входу енергії грошей. Щоб ніколи не переводилися в домі кошти, покладіть кілька жовтих копійок на підвіконні чи під килимком перед вхідними дверима.

На обідньому столі гроші залишати не можна, щоб не проїсти. Не кладіть їх також на ліжко, бо всі підуть на придбання ліків.

Дзеркала

Воно накопичує й множить енергію предметів, що в ньому відображається. Щоб мати великий дохід, залиште біля дзеркала в ніч гаманець з купюрами, який розкрийте та ще й розкладіть біля нього декілька монет. Після всі кошти швидко витратьте. Розплачуйтеся наговореними грошима, щоб притягнути фінансовий успіх.

Місяць у повні

Магічні обряди мають особливу силу, коли вони проведені при Місяці в повні. В цей період в одежу, яку найбільше одягаєте, покладіть в одну кишеню магніт, а в іншу — три монети, далі запаліть свічку та дайте їй догоріти до кінця.

Дуже дієвим вважають наступний обряд: «Грошовий дощ». Для цього потрібні 50 копійок різного номіналу, закип’ятіть їх протягом кількох хвилин. Це позбавить від чужої та брудної енергетики. На передодні в ніч повного Місяця полийте себе водою настояною на цих монетах «Монетним дощем».

 

Дата публікації: 03.11.2021 img Поділитися