Життєві історії Сім'я

Головна таємниця жінок, яких люблять всерйоз і надовго

Як часто останнім часом ми чуємо звинувачення жінок в меркантильності. Чоловіки кажуть, що жінки стали дуже розумні, тому просто неможливо знайти собі нормальну дружину. Категорично не погоджуся з цим. Так, такі жінки, безумовно, є, але вони, як не дивно, можуть чудово влаштувати своє особисте життя. І багато з них заміжні, причому не з першого разу.

Я ж у своїй практиці найчастіше стикаюся з тим, що дівчина, яка не може побудувати міцні стосунки, як раз не вміє, не дозволяє собі приймати від чоловіка знаки уваги, підтримку, подарунки.

Причин цьому може бути кілька:

  • Батьківські установки: «Жінка повинна бути гордою», «За все треба платити» і т. д.
  • Невпевненість жінки у тому, що вона цього гідна. Невпевненість у собі, у власній привабливості, особистісних якостях.
  • Жінка не звикла до того, що про неї піклуються, надають увагу. У неї просто немає подібного досвіду. Тому в стосунках з чоловіком вона не знає, як реагувати на прояв турботи, це не вкладається в її звичну картину світу, а значить, може викликати тривогу і очікування якогось підступу.
  • Бажання бути зручною для чоловіка: «Мені, на відміну від інших, нічого від нього не треба», що, як правило, теж є наслідком невпевненості в собі.
  • Неусвідомлене бажання конкурувати з матір’ю чоловіка або прагнення буквально замінити йому мати: надмірна опіка і турбота.
  • Бажання жінки самій виконувати роль чоловіка в парі: постійно першою дарувати подарунки, захищати, контролювати чоловіка.

Жінки, яких люблять і цінують чоловіки, з якими будують міцні стосунки і якими дорожать, дають можливість чоловікові почувати себе чоловіком поруч з ними, тобто проявляти свої головні чоловічі якості: бути захисником, годувальником, дарувальником, тобто бути для жінки сильним, бути тим, хто дає. Для цього жінка повинна бути тою, хто приймає, інакше баланс енергії в парі порушиться.

Як часто на запитання: «Що тобі подарувати?» жінка відповідає: «Мені нічого не треба», а потім ображається на те, що чоловік буквально сприйняв її слова або зробив чисто символічний подарунок. Чоловіки, навіть найрозумніші, як правило, не розуміють натяків. Вони просто так влаштовані, і справа зовсім не в тому, що вони черстві. Жінки набагато краще можуть вгадувати бажання іншої людини, у них краще розвинена інтуїція, оскільки природою задумано, що жінка повинна відчувати бажання і потреби дитини, яка ще не може говорити. Чоловік – захисник, йому ці якості потрібні все-таки менше.

Тому чоловікові буде набагато легше і приємніше зробити подарунок жінці, якщо йому не потрібно буде вгадувати, та ще й з ризиком образити жінку в разі помилки. Якщо замість парфумів хочете кросівки, так і скажіть!

Буває, жінки лають своїх чоловіків за те, що ті витрачають гроші на квіти для них. Але ж обдаровувати свою жінку – це одна з найбільших радостей для нормального чоловіка!

Дозвольте вашим чоловікам бути вашими захисниками, допоможіть їм відчувати себе поряд з вами сильними, приймайте підтримку, увагу і подарунки з любов’ю і вдячністю.

Ви гідні всього найкращого, тільки дозвольте собі хоч іноді бути слабкою, дозвольте собі приймати, і ви побачите, як багато вашим чоловікам захочеться дати вам – любові, сил, енергії, подарунків!

За матеріалами

Дата публікації: 11.06.2020 img Поділитися