Відпочинок Сім'я

Фруктовий гороскоп. Який ви фрукт по знаку Зодіаку

Вам цікаво дізнатися, який ви фрукт: кислий чи солодкий, заокеанський або український?

Овен – апельсин

Мало хто не любить апельсини. Так само мало кому не подобається компанія життєрадісних та енергійних Овнів. Терпкі нотки цитрусової цедри – це тільки зовнішня оболонка.

Тілець – яблуко

Спочатку не помічаєш нічого особливого, але не скуштувавши, ніколи не дізнаєтеся: кисле воно чи солодке! Тельці-яблука створюють враження простих, чесних і відкритих.

Близнюки – вишня

Їм властива суперечливість. Вони не можуть до кінця зробити свій вибір і усвідомити, що ж їм важливо насправді. До всього іншого вони славляться мінливим настроєм.

Рак – гранат

Має дуже гарний смак. Таких людей точно неможливо назвати поверхневими. Дуже часто вони великі поціновувачі прекрасного.

Лев – персик

Якщо ви зустріли Льва-персика на своєму шляху, то його смак ще довго залишиться у вашій пам’яті. Ідеальні форми плюс ідеальний смак стануть важливою частиною вашого спілкування.

Діва – полуниця

У Діви-полуниці тонка душевна організація. Їй подобається дотримуватися у всьому порядку. Непередбачуваність точно не її коник.

Терези – кавун

Ухвалення поспішних рішень не для них. Вони до непристойності прості, але такий солодкий характер вабить до себе всіх навколо. Так само їм властиві пусті балачки.

Скорпіон – лимон

Насправді вони солодкі, але мало хто це розуміє через їхній кислий характер. Але, незважаючи на все це, вони дуже життєрадісні і люблять шукати пригоди.

Стрілець – маракуйя

Один з найбільш екзотичних фруктів. Може здатися, що він дуже простий, але всередині це незвичайна натура, що приваблює своєю непізнаністю.

Козоріг – абрикос

Солодкий і м’який, дуже легкий у спілкуванні. Тільки ось в конфліктах він показує свою тверду кістку, яку дуже складно роздрібнити.

Водолій – ананас

Фрукт, який не всім до смаку. Його важко назвати чимось звичайним, але характер припаде до душі не всім.

Риби – виноград

Тонка шкірка і солодка серединка, яка має свої тверді кісточки. Вони можуть проявити свою любов, але іноді губляться у своїх фантазіях.
Дата публікації: 18.05.2018 img Поділитися