Французькі млинці “Сюзетт”

...Відтоді Сюзетт щодня отримувала тарілку зі свіжими, апетитними, такими, що тануть у роті, млинцями і з’їдала їх із задоволенням. Відчуйте і себе француженкою!

Наприкінці ХІХ століття в Парижі, у відомому театрі „Комеді Франсез” йшла комедія, у якій головну роль грала популярна акторка, улюблениця публіки Сюзетт. За сценарієм п’єси героїні доводилося в одній зі сцен апетитно смакувати млинцями. Через те що вистава йшла щоденно і їсти млинці бідній Сюзетт доводилося щовечора, вони їй добряче набридли.
Серед шанувальників акторки був і шеф-кухар ресторану „Маріво”, розташованого поряд із будівлею театру. Так-от, через любов і співчуття до свого кумира кухар вирішив „винайти” особливі млинці: маленькі, легенькі й смачні. Відтоді Сюзетт щодня отримувала тарілку зі свіжими, апетитними, такими, що тануть у роті, млинцями і з’їдала їх з превеликим задоволенням. Акторка на знак своєї вдячності дозволила повару назвати його фірмову страву її ім’ям.

Приготуйте млинці „Сюзетт” і відчуйте себе в Парижі…

Інгредієнти: потрібно 350 г борошна, 350 г вершків, 6 яєць, 70 г цукру, трохи солі, склянка лікеру, апельсиновий сік, вершкове масло.

Борошно просійте через сито, вимішайте з цукром, сіллю і яйцями.

Поступово, не перестаючи мішати, влийте вершки. Коли маса стане однорідною, поставте у прохолодне місце.

Потім печіть млинці, як робите це зазвичай, на сковорідці невеликого розміру, з обох боків.

Коли знімете – згорніть рулетиком, перекладіть на блюдо, полийте розтопленим маслом і лікером.

Окремо в соуснику подайте підігрітий апельсиновий сік.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook