Як формувати огірки під час росту, щоб мати гарний урожай

Як правильно це робити? Адже це допомагає значно збільшити врожай огірків.

Перший ярус: проведіть «засліплення» огірків. Для цього видаліть всю зав’язь та бокові пагони з нижніх перших 5 листкових пазух, залишивши пеньок від пагона розміром 1 см. Роблять це для того, щоб на початку розвитку рослини, всі поживні речовини направити в кореневу систему.

Другий ярус: видаліть всі пагони від 6 по 11 листків, а зав’язі  залиште.

Третій ярус: видаліть з 12 по 17 листків, залиште всю зав’язь, а бічні пагони прищипніть після першого справжнього листочка.

Четвертий ярус: видаліть з 18 по 22 листків, залиште по два листка на бокових пагонах, потім 3 листки, далі 4 листки.

П’ятий ярус: Коли дійдете до верхівки, оберніть два рази головне стебло огірка навкруги шпагату, який підтримує рослину, далі опустіть верх огірка вниз. Коли верхівка огірка відросте до землі, на висоті метра від ґрунту, прищипніть її. Огірок сформований.

Β арсеналі городників є нові сорти огірків, особливої уваги заслуговує нова гібридна форма з пучковою зав’яззю. В пазухах листків формується до 5-6 корнішонів одночасно. Така масова віддача врожаю потребує іншого підходу у формуванні рослини.

Перший ярус формуйте як у першому випадку, що вище описаний.
Далі формуйте рослину тільки одним стеблом, а бічні пагони усі видаліть.

Є ще досить цікавий спосіб вирощування та формування цієї рослини. Якщо виділити для кожного куща огірка площу в 1,5х1,5 метри. Всі бокові пагони підв’яжіть та розведіть їх по різним сторонам. Стежте, щоб верхівки не затіняли нижні пагони, потрібно тільки 6-7 нижні листки. Щоб була дружня, безперервна віддача врожаю, важливо закласти сильні, добре сформовані та потужні корені. В такому разі рослина буде спроможна прогодувати таку кількість огірків.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook