Щоб “хатні” квіти прижилися на вулиці

Красиві кашпо для квітів, що в’ються, можна зробити з березових грибів-трутовиків. Середину гриба треба видовбати і туди поставити горщик з квіткою.

Ось кілька порад, як правильно доглядати за квітам, які „житимуть” два сезони на вулиці.

1.  Вберегти кімнатні квіти, виставлені на вулицю, від сильного дощу та вітру можна з допомогою поліетиленової торбини. Біля квітки встромляють у землю дротяні підпори і на них натягають торбину з зробленим у дні отвором. Не забудьте при цьому залишити внизу місце для доступу повітря.

2. Квіти в горщиках, встановлені у кронштейнах на балконі, швидко висихають. Щоб цього не сталося, нижню частину горщика потрібно обгорнути плівкою, обрізавши краї, що виступають. Плівка суттєво зменшить випаровування. Через неї видно, залишилася під квіткою вода чи її потрібно додавати.

3.  Виготовляючи квіткові ящики для балкона, доводиться думати про те, як скріпити між собою їхні стінки та дно. Найпростіше це зробити з допомогою металевих кутків. Їх ставлять зсередини і прикручують шурупами.

4.  Квітам, що стоять у глибині кімнати, не вистачає світла. Компенсувати настачу світла допоможе дзеркало, встановлене на підвіконні таким чином, щоб відображене ним сонячне світло падало просто на квіти.

5.  Якщо дерева чи будівлі загороджують від світла вікна вашої квартири, можна покращити її освітленість з допомогою довгих дзеркал, закріплених на підвіконні. Дзеркала встановлюють так, щоб відображене з неба світло падало на стелю.

6. А ось один зі способів поливання квітів під час тривалої відсутності господарів: у поліетиленову торбину налити воду, у горловину помістити квітковий горщик (з отвором внизу) і закріпити резинкою. Дно горщика не має торкатися поверхні води. Випаровуючись, вода зволожуватиме землю.

7.  Якщо покрити квітковий горщик кружальцем, вирізаним із поліетиленової плівки, то ви позбудетеся необхідності часто поливати кімнатні рослини, особливо в літній час.

8.  Для того щоб квітку з короткою стеблиною можна було поставити у вазу, кінець стеблини розщепіть і вставте в середину стеблини відрізок тонкої гілки з обчищеною корою. Для міцності місце з’єднання обв’яжіть тонкою мідною дротиною. Волога до квітки надходитиме по гілці-подовжувачу.

9.  Красиві кашпо для квітів, що в’ються, можна зробити з березових грибів-трутовиків. Середину гриба треба видовбати і туди поставити горщик з квіткою. Землю можна засипати і просто в гриб, але тоді його треба зсередини вистелити поліетиленовою плівкою.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook