Відпочинок Діти

Феномен My Little Pony

У 2010 році на телеекранах США з’явився мультфільм “My Little Pony”, який одразу ж підкорив дівчаток дошкільного та молодшого шкільного віку. Іграшки у вигляді поні стали дуже популярними. Ось чому це сталося.

Ідея фантастичної країни, яку населяють поні та єдинороги, не нова. Ще у 1983 році американська корпорація Hasbro почала виготовляти іграшки у вигляді поні, які швидко стали популярними. За ці роки вже вийшло понад 7 поколінь, це щоразу нові дизайни, концепції.

У 1980-ті роки з’явились декілька серій та повнометражних мультфільмів про поні. У 2009 році компанія Hasbro купила телеканал “Discovery Kids”, виникла нова проблема – канал треба було наповнювати цікавим та якісним контентом. Це і зумовило появу мультсеріалу, який так сподобався дітлахам усього світу.

Філософська концепція мультсеріалу

Відповідальною за серіал стала сценаристка та аніматорка Лорен Фаус. Вона відома своїми феміністичними поглядами, які й стали основою “My Little Pony”. Метою Лорен було створення оригінальних персонажів, сильних, самодостатніх, які можуть стати прикладом для дівчаток. Так і з’явились шість поні, кожна з яких має свою силу, місію, а усіх їх разом об’єднує дружба.

Головна думка твору – дружба, яка є справжнім дивом. Саме такими настроями сповнений кожен епізод. Цікаво, що серіал швидко став популярним не лише серед глядачок 4-7 років, а й серед людей від 15 до 35 років. У чому секрет популярності?

  • У фантастичній анімації, розмальовано кожну деталь, кольори влучно дібрані.
  • У мультсеріалі впізнаються сучасні американцям і не лише їм реалії, це легка іронія над недоліками сучасної дійсності.
  • У серіях підіймаються важливі морально-етичні проблеми: як приймати себе, як ставитись до думки інших, питання толерантності.
  • Світ “My Little Pony” настільки чарівний, що цією казкою хочеться просто насолоджуватись.

Іграшки, які викликали захват

Одразу після виходу серіалу на полицях з’явились оновлені іграшки шістьох поні, яких уже так полюбили діти. М’які іграшки, ляльки-поні, пластикові модельки з аксесуарами – вибір просто вражає! Переглянути доступні варіанти можна за посиланням https://panama.ua/brand/24513/.

Різноманіття моделей дійсно фантастичне, можна знайти подарунок малюкам від народження і до 15+. Підвіски для мобілів, м’які ляльки, з якими можна спати, гумові фігурки для ванни. Купуйте героїню, яка найбільше подобається дитині, збирайте колекції, проводьте більше часу разом.

Красиві іграшки, важливі соціальні теми, атмосфера казковості та дружби – ось ті складові успіху “My Little Pony”. Хто знає, можливо, саме спільний перегляд серіалу чи ігри ляльками-поні стануть улюбленою розвагою у вашій родині.


Дата публікації: 24.12.2018 img Поділитися