Відпочинок Діти

Диво-роботи з можливістю програмування

Сьогодні дуже популярним є сучасний інтелектуальний розвиток дітей — робототехніка. Для багатьох дітей це хобі, яке займає важливе місце в їх житті, завдяки йому можна поєднати гру та навчання.

Розвиваючі іграшки нового покоління

Світ дуже швидко змінюється, і вже зараз можна знайти на полицях магазинів роботів для самостійної збірки та програмування. Вони відкривають дітям і дорослим великі можливості для реалізації своїх ідей.

Програмований робот-конструктор — це перший крок в самостійне вивчення робототехніки. Це захоплююча область діяльності, яка знаходиться на стику математики, фізики, механіки, інженерії та комп’ютерної науки. Дітям дуже цікаво дізнаватися щось нове та робити щось дійсно неймовірне своїми руками.

Робототехнічні набори та програмовані конструктори від Lego https://allo.ua/ru/lego/ та інших відомих виробників дуже часто використовують для групового навчання в школах і дитячих садочках. Вони дуже вдало вливаються в уроки інформатики та фізики.

Користь роботів-конструкторів

Починаючи з двох років, діти можуть займатися роботами-конструкторами і навчатися першим азам програмування. Гра поєднується з навичками програмування, все проходить цікаво і просто.

Роботи-конструктори допомагають малюкам:

  • зосередитися на завданні;
  • вчать їх мислити абстрактно;
  • розвивають логіку і фантазію;
  • формують просторове орієнтування.

Завдяки конструктору дитина отримує можливість творити. Програмовані роботи-конструктори — це шанс не тільки побудувати якусь сутність, але й наділити її функціоналом та набором умінь, інтелектом.

Дата публікації: 28.11.2019 img Поділитися